هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 19 مرداد 1395 ساعت 17:26
سه شنبه 19 مرداد 1395 17:18 ساعت
2016-8-9 17:26:27
شناسه خبر : 250798
پل پوگبا هافبک جدید منچستر یونایتد می گوید وی زیر نظر ژوزه مورینیو سرمربی این تیم ، به بازیکن و انسان بهتری تبدیل خواهد شد.
به گزارش پایگاه اینترنتی ساکر نیوز ، پوگبا با عقد قراردادی پنج ساله به مبلغ 93 میلیون پوند با شکستن رکورد گرانترین نقل و انتقال تاریخ بار دیگر به اولدترافورد بازگشته است.
 
این هافبک 23 ساله فرانسوی چهارمین بازیکنی است که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان مورینیو اضافه شده است.پیشتر اریک بیلی ، زلاتان ابراهیموویچ و هنریخ مخیتاریان با یونایتد قرارداد امضاء کرده بودند.
 
پل پوگبا می گوید گفتگو با ژوزه مورینیو در تصمیم گیری وی برای جدایی از یوونتوس و پیوستن به شیاطین سرخ نقشی اساسی ایفا کرده است.
 
وی در این باره گفت : «هنگامی که مورینیو در رئال مادرید حضور داشت با بسیاری از بازیکنان از جمله آلوارو موراتا و رافائل واران صحبت کردم.آنها به من گفتند او سرمربی است که برای کار با من مناسب است و باعث خواهد شد پیشرفت زیادی بکنم کاری خواهد کرد تا من تلاش بیشتری بکنم».
 
پوگبا ادامه داد : «من چند بار با مورینیو صحبت کردم و او به من انرژی و نیروی مثبت داد.پیش خود فکر کردم چرا که نه!می دانم که او می تواند موجب پیشرفت من شود و از من بازیکن و انسان بهتری بسازد».
 
پل پوگبا که در سال 2012 از منچستر یونایتد جدا شد اکنون به دنبال رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر در نخستین حضور خود پس از بازگشت به جمع شیاطین سرخ است.وی در دوران حضور در یوونتوس توانست همراه با این تیم به چهار قهرمانی پیاپی در سری «آ» دست پیدا کند.
 
این هافبک فرانسوی همچنین امیدوار است با منچستر یونایتد به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیز دست پیدا کند و با پیراهن این تیم به توپ طلای جهان نیز برسد.
 
وی در این باره گفت :‌«دوست دارم به نخستین قهرمانی در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان اروپا برسم.شخصا یکی از آرزوهای من این است که برنده توپ طلا شوم. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد اما ابتدا باید به قهرمانی در لیگ برتر برسم».
 
پوگبا در پایان در خصوص هواداران منچستر یونایتد نیز گفت : «من برگشته ام.بی صبرانه در انتظار شاد کردن آنها هستم و می خواهم به آنها نشان دهم که هنوز همان پل پوگبا هستم اما به شکلی دیگر.می خواهم به آنها نشان دهم که برای شوخی کردن به اینجا نیامده ام.من اینجا هستم تا دل آنها را شاد کنم».
 
 منبع: خبرگزاری صداوسیما