هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 مرداد 1398
ساعت 03:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 ارديبهشت 1395 ساعت 16:12 2016-5-10 16:12:15
شناسه خبر : 241602
سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی که صبح سه شنبه به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد  شهرضا به این شهر رفته بود، ضمن حضور در یادواره شهدای مدافع حرم اصفهان گفت: امروز نه در شعار بلکه در عمل جوانان ما خود را فدای حریم اهل بیت میکنند.
دکتر سعید جلیلی در در کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی مدافع حرم اصفهان:

اسلام امریکایی به دنبال جدا کردن اسلام و انقلاب از یکدیگر است

سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی که صبح سه شنبه به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرضا به این شهر رفته بود، ضمن حضور در یادواره شهدای مدافع حرم اصفهان گفت: امروز نه در شعار بلکه در عمل جوانان ما خود را فدای حریم اهل بیت میکنند.
رجانیوز - گروه سیاسی: دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ضمن حضور در کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی مدافع حرم استان اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا به ایراد سخنرانی پرداخت.
 
به گزارش رجانیوز، سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی که صبح سه شنبه به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد  شهرضا به این شهر رفته بود، ضمن حضور در یادواره شهدای مدافع حرم اصفهان گفت: امروز نه در شعار بلکه در عمل جوانان ما خود را فدای حریم اهل بیت میکنند.
 
 
وی در ادامه به مناسبت سالروز میلاد حضرت سیدالشهدا علیه السلام به فرازی از خطبه منای آن حضرت اشاره کرد و گفت: امام حسین در این خطبه توضیح میدهند که چرا ادیان گذشته منحرف شدند، زیرا کسانی که باید وظیفه خود را به موقع انجام میدادند غفلت کردند.
 
جلیلی افزود: امروز هم همینطور است و اگر وظیفه مان را درست انجام ندهیم این خطر پیش روی ما نیز وجود دارد.
 
عضو شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه با طرح این سوال که چرا امروز بسیاری از قدرتهای جهانی با همه امکاناتشان نمیتوانند خواسته نهایی خود در سوریه را تحقق بخشند، گفت: چون اندیشه ای در برابر آنها شکل گرفته که مقاومت میکند و نمی ترسد.
 
 وی در ادامه با اشاره به دوگانه اسلام ناب و اسلتم امریکایی در اندیشه امام خمینی، گفت: اسلام امریکایی درصدد تهی کردن منبع قدرت امروز ما یعنی همان اسلام ناب است.
 
 جلیلی تصریح کرد: اسلام امریکایی به دنبال جدا کردن اسلام و انقلاب از یکدیگر است.
 
وی افزود: اسلام انقلابی اسلام شهید همت بود که امام فرمود استمرار روح "اسلام انقلابی" در جنگ تحقق یافت.
 
جلیلی با بیان اینکه اسلام امریکایی یعنی تهی کردن انقلاب از اسلام و تهی کردن اسلام از انقلاب، تصریح کرد: فریاد اسلام ناب امام برای جلوگیری از تحریف دین توسط "اسلام امریکایی" بود.
 
وی در ادامه گفت: مقابله اسلام امریکایی با ولایت فقیه با هدف جلوگیری از مرجعیت دین است.
 
 
نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه ترس دشمنان از ولایت فقیه  بخاطر برپایی انقلاب اسلامی و احیای اسلام انقلابی است، افزود: ولایت فقیه اجازه نمیدهد اسلام ناقص و گزینشی و تحریف شده معرفی شود.
 
 مسوول سابق تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در ادامه تصریح کرد: کسانی که از پلورالیسم دینی سخن میگفتند و آن را حمایت و ترویج میکردند امروز باید توضیح دهند نسبت داعش با پلورالیسم دینی چیست؟ زیرا داعش محصول پلورالیسم دینی و فاصله گرفتن از اسلام ناب است.
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطرنشان کرد: اسلام منهای جهاد و انقلاب همان اسلام امریکایی است.