هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 17:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 10 ارديبهشت 1395 ساعت 22:54
جمعه 10 ارديبهشت 1395 22:50 ساعت
2016-4-29 22:54:41
شناسه خبر : 240451
با پایان شمارش آرای ماخوذه در برخی حوزه‌های انتخابیه در دور دوم انتخابات مجلس دهم، نمایندگان این حوزه‌ها برای راهیابی به خانه ملت مشخص شدند.
با پایان شمارش آرای ماخوذه در برخی حوزه‌های انتخابیه در دور دوم انتخابات مجلس دهم، نمایندگان این حوزه‌ها برای راهیابی به خانه ملت مشخص شدند.

رجانیوز - گروه سیاسی: روز جمعه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای 68 کرسی مجلس برگزارشد.

به گزارش رجانیوز،‌ با پایان زمان رای گیری،‌ به تدریج نتایج شمارش آرا اعلام گردید.

اسامی منتخبین: 

بروجرد: علا بروجردی (اصولگرا- حامی دولت)- عباس گودرزی (اصولگرا)

خرم‌اباد: صید محمدخان بیرانوند(اصلاح طلب)محمدرضا ملکشاهی  (اصولگرا)

بهبهان: کشت زر  (اصولگرا)

ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا)

خدابنده : بیگدلی (اصلاح طلب)

مینودشت: شهرام کوسه غراوی  (اصلاح طلب)

درود و ازنا : حسین گودرزی (اصولگرا)

قائم شهر: علی ادیانی (اصولگرا)

سنندج: احسن علوی (مستقل)

مریوان: منصور مرادی (مستقل)
شهررضا: سمیه محمودی  (اصلاح طلب)
نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی  (اصلاح طلب)
داراب و زرین دشت: انصاری   (اصلاح طلب)
استهبان و نی ریز : اصغر مسعودی (مستقل)
ارومیه: روح الله حضرت پور  (مستقل) - هادی بهاری (اصلاح طلب)
ایلام:‌سلام امینی (مستقل) جلال میرزایی  (اصلاح طلب)
دهلران : شادمهر کاظم زاده (اصولگرا)
رباط کریم: حسن نوروزی (اصولگرا)
بابل: حسین نیازآذر (مستقل)
اراک: سید مهدی مقدسی (اصلاح طلب)
ساوه و زرندیه : محمدرضا منصوری  (اصلاح طلب)
کرمانشاه : احمد صفری  (اصلاح طلب)
سنقر و کلیایی:‌ حسینی کیا  (اصولگرا)
شازند: علی ابراهیمی  (اصلاح طلب)
دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی   (اصلاح طلب)
شیراز:‌مسعود اکبری (اصلاح طلب)
اهر و هریس: بیت الله عبدالهی  (اصلاح طلب)
اردل و فارسان: علی کاظمی  (اصلاح طلب)
سمیرم: اصغر سلیمی (اصلاح طلب)
مهریزو بافق:‌ محمدرضا صباغیان (مستقل)
رشت:‌ جبار کوچکی‌نژاد  (اصولگرا) محمدصادق حسنی  (اصلاح طلب)
شهریار و قدس: محمودی (اصلاح‌طلب)
گرگان:‌ تربتی نژاد  (اصلاح‌طلب) نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)
بروجن: خدیجه ربیعی (مستقل- حامی دولت)
بندرلنگه: خالد زمزم نژاد  (اصلاح طلب)
میاندوآب و شاهین دژ: جهانبخش محبی نیا (اصولگرا)- همایون هاشمی (اصولگرا)
سلماس: شهروز برزگر  (اصلاح طلب)
زنجان: فریدون احمدی - علی وقف‌چی (هر دو اصولگرا)
 اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح طلب)
 پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (اصلاح طلب)
رزن : حسن لطفی (اصلاح طلب)
 مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده(اصولگرا)
تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اصلاح طلب)
کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)
ملایر: احد آزادی‌خواه (اصولگرا)
اردبیل محمد فیضی  (اصلاح‌طلب)
رودبار: منوچهر جمالی (اصلاح طلب)
شبستر: معصومه آقاپور (اصلاح طلب )
مسجد سلیمان:‌ علیعسگر ظاهری  (اصلاح طلب )
ماهشهر : علی گلمرادی (اصلاح طلب )
ایذه  باغملک: خادمی (مستقل)
سراب: یوسف داودی (مستقل)
مرند و جلفا: حسن نژاد  (اصولگرا)
آبادان: غلامرضا شرفی (اصولگرا)
درود و ازنا : مجید کیانپور (مستقل)
اهواز:  کاظم نسب،‌ ساری و یوسفی (هر سه از لیست امید)
تبریز : زهرا ساعی (اصلاح طلب) محمدحسین فرهنگی (اصولگرا) منادی  (اصولگرا- حامی دولت)  بی مقدار (اصلاح طلب)