هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 4 ارديبهشت 1396
ساعت 00:24
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 آبان 1388 ساعت 20:14 2009-11-4 20:14:45
شناسه خبر : 23799
نکته قابل توجه در تجمع اخلا‌ل کنندگان در نظم عمومی، پراکندگی آنان و جمعیت به‌مراتب کمتر از آخرین تجمع این جریان در روز قدس بود، به‌طوری که پس از پایان تجمع در مقابل لانه جاسوسی و حرکت مردم تجمع‌کننده به سمت میدان هفت‌تیر، فتنه‌گران مجبور به ترک این محل و حرکت به سمت خیابان ولی‌عصر(عج) کردند.

راهپیمایی پرشکوه و ضداستکباری مردم، دانشجویان و دانش‌آموزان تهرانی در مقابل لانه جاسوسی امریکا امروز در حالی با جمعیت صدها هزارنفری و باشکوه‌تر از همه سال‌های قبل برگزار شد که آن‌سوتر و در میدان هفت‌تیر، تعدادی از افراد مخل نظم عمومی که از هفته‌ها قبل وعده داده بودند روز 13 آبان در حمایت از میرحسین موسوی به خیابان خواهند آمد، اقدام به سردادن شعارهای انحرافی و درگیری با مأموران انتظامی کردند.

به گزارش رجانیوز، نکته قابل توجه در تجمع اخلا‌کنندگان در نظم عمومی، پراکندگی آنان و جمعیت به‌مراتب کمتر از آخرین تجمع این جریان در روز قدس بود، به‌طوری که پس از پایان تجمع در مقابل لانه جاسوسی و حرکت مردم تجمع‌کننده به سمت میدان هفت‌تیر، فتنه‌گران مجبور به ترک این محل و حرکت به سمت خیابان ولی‌عصر(عج)شدند.

تجمعات پراکنده قانون‌شکنان که جمعیت آن‌ها کمتر نیز شده بود، با اقتدار نیروهای انتظامی تا حدود ساعت 13 به‌طور کامل از هم پاشیده شد.

تصاویر زیر مربوط به تعدادی از فتنه‌گرانی است که از روزهای قبل در سایت‌های خود با درج بنرها و فراخوان‌هایی با عنوان "بی‌شماریم، 13 آبان می‌آییم" و "شهر را تسخیر می‌کنیم" تلاش داشتند مردم را به حضور در خیابان‌ها تحریک کنند. اگرچه حدود ساعت 12 امروز، در سایت بالاترین سايت جمعي از ضد انقلاب هاي داخلي و خارجي، از کاربران با التماس خواسته می‌شد اگرچه تعدادمان کم است اما خیابان‌ها را خالی نکنید تا بعدازظهر که ادارات تعطیل می‌شود، تعدادمان اضافه می‌شود.

تبلیغات گسترده برای به انحراف کشیدن مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی

پوسترهای "ما بیشماریم!" برای دعوت به آشوب

تبلیغات برای حذف شعار مرگ بر امریکا در سیزده آبان

و اینهم حضور بیشمار! اغتشاشگران در خیابان های تهران

و تصاویری از حضور سبز مردم ایران درمراسم روزمبارزه با استکبار جهانی 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت