هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 آذر 1399
ساعت 23:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 9 اسفند 1394 ساعت 12:29
يكشنبه 9 اسفند 1394 12:24 ساعت
2016-2-28 12:29:00
شناسه خبر : 235847

برنامه پایش امشب با موضوع بازاریابی برای کسب و کارهای خرد و فروشندگان کم سرمایه به روی آنتن می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این برنامه و در آستانه گرم شدن بازار شب سال نو، به موضوع دست ‌فروشی، ایجاد بازار برای فروشندگان کم سرمایه و کسب و کارهای خرد پرداخته خواهد شد.

براساس ماده ۱۶ قانون بهبود محیط کسب و کار، شهرداری‌ها وظیفه دارند محل‌های مناسبی برای فروشنده های کم سرمایه و داوطلبان فروش کالاهای ایرانی فراهم کنند و به قیمت ارزان و تمام شده به آنها اجاره دهند. دکتر »علی دینی ترکمانی» استاديار دانشگاه و عضو هیئت علمی موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی مهمان این برنامه است تا درباره وضعیت کسب و کارهای خرد درکشور راهکارهایی را ارائه کند.

تحلیل اوضاع بازار و پیش بینی بازارهای بورس و ارز در آستانه شب عید از دیگر بخش‌های برنامه امشب پایش است. در بخش کارآفرینی هم »شهرام فخار» استاد خبره برندسازی که برند غذاخوری خود را تا اروپا هم گسترش داده، با حضور در برنامه، راز و رمز موفقیت در خلق برند و موفقیت در فروش را در اختیار علاقمندان بخش کارآفرینی قرار می‌دهد.

سؤال نظرسنجی برنامه امشب به این شرح است: به نظر شما اولویت برخورد شهرداریها با دستفروش‌ها کدام گزینه باید باشد؟ ۱- برای آنها محل فروش تعیین کنند ۲- جمع آوری شوند

برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنید.

برنامه پایش به تهیه‌کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی از این شبکه پخش می‌شود.