هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 10 آذر 1399
ساعت 23:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 9 اسفند 1394 ساعت 12:23
يكشنبه 9 اسفند 1394 12:20 ساعت
2016-2-28 12:23:47
شناسه خبر : 235837
یک عضو کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) اذعان کرد که تل‌آویو در ترور سمیر قنطار دست داشته است.

به گزارش تسنیم، برای اولین بار رژیم صهیونیستی به‌صراحت به دست داشتن خود در ترور شهید سمیر قنطار اعتراف کرد. «عمیر بارلیف» عضو کنیست رژیم صهیونیستی اذعان کرد اسرائیل در ترور سمیر قنطار از طریق حمله هوایی به دمشق که دو ماه پیش صورت گرفت، دست داشت.

بر اساس گزارش شبکه دوم تلویزیون رژیم اسرائیل، بارلیف گفت: «ترور قنطار یک دستاورد بزرگ و پیامی به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله است».

این سیاستمدار صهیونیست در موضعی که نشان‌ دهنده خطرناک بودن رژیم صهیونیستی برای امنیت و صلح منطقه‌ای و بین المللی است، سید حسن نصرالله را به ترور تهدید کرد و افزود: او هدف اسرائیل است و او را ترور خواهیم کرد.

هنگامی که روعی کاتس از خبرنگاران صهیونیست حاضر در جلسه از بارلیف سؤال کرد که آیا احتمال دست زدن اسرائیل به ترور سید حسن نصرالله وجود دارد، وی پاسخ داد در اولین فرصت چنین کاری ممکن است، قطعاً اسرائیل همان‌طور که قنطار را ترور کرد، نصرالله را هم ترور خواهد کرد.

بارلیف درعین‌حال اعلام کرد وارد جزئیات چنین عملیاتی (تروریستی) نخواهد شد.

این عضو کنیست رژیم صهیونیستی که سابقه عضویت در ستاد مشترک ارتش این رژیم را هم دارد، بار دیگر تهدیدهای رژیم اشغالگر علیه رهبر مقاومت را تکرار کرد تا عمق وحشت و هراس اشغالگران قدس از جایگاه مهم و تأثیرگذار سید حسن نصرالله را نشان دهد،‌ شخصیتی که هرگاه سخنرانی می‌کند، همه صهیونیست‌ها با دقت و البته با اضطراب و استرس به سخنانش گوش فرا می‌دهند.