هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 11 آذر 1399
ساعت 00:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 اسفند 1394 ساعت 15:55
شنبه 8 اسفند 1394 15:46 ساعت
2016-2-27 15:55:13
شناسه خبر : 235783
200 تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور طی پیامی درگذشت هنرمند ارزشی فرج‌الله سلحشور را تسلیت گفتند.

فارس:به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ 200 مسئول فرهنگی از تشکل‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور طی پیامی درگذشت هنرمند ارزشی فرج الله سلحشور را تسلیت گفتند.

در ابتدای این پیام آمده است: درگذشت هنرمند متعهد و سینماگر دین‌مدار فرج‌الله سلحشور قلب دوست‌داران سینمای انقلاب اسلامی را به درد آورد ایشان از نسل حقیقی سینمای انقلاب بود که با همت و تلاش بی وقفه و شبانه روزی در قالب بازیگر نویسند و کارگردان توانست به چهره‌ای شاخص و تاثیر گذار تبدیل شود.
در ادامه تاکید شد: زنده یاد سلحشور با نگاهی درست و شناخت عمیق از فن داستان‌گویی به قصص قرآنی رفت که سالهای سال در سینما مغفول واقع شده بود و با ساختن سریال‌های ارزشمندی مانند « مردان آنجلس و  «یوسف پیامبر» توجه به حقایق قرآنی را به جامعه یادآور شد، فراموش نمی‌کنیم که احسن القصص قرآن را که می‌بایست سالهای سال با تصاویر ناهنجار سینمای هالیوود می‌دیدیم با تلاش و مجاهدت این بزرگ مرد توانستیم با روایتی اسلامی و اخلاقی به تماشا بنشینیم.
در قسمت دیگری از این پیام آمده است: تربیت نسل هنرمند انقلاب در قالب کلاس‌های فیلم نامه نویسی که با همت آن هنرمند انقلابی برگزار شد و حمایت نویسندگان و سینماگران جوان از جمله خدمات ارزشمند زنده یاد سلحشور است که فقدان ایشان را به ضایعه‌ای بزرگ تبدیل می‌کند، هنرمندی که در غربت تمام در هیاهوی جنجال‌های سینمایی و هنری به فراموشی سپرده شد.
در پایان این پیام آمده است: امیدواریم خداوند متعال روح ایشان را قرین رحمت نموده و همتی عطا نماید تا هنرمندان جوان نسل انقلاب مسیر ایشان را بی‌راهرو نگذارند و این شجره طیبه به بالندگی برسد.