هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 4 اسفند 1394 ساعت 11:34
سه شنبه 4 اسفند 1394 11:34 ساعت
2016-2-23 11:34:50
شناسه خبر : 235496
دو تیم یوونتوس و بایرن مونیخ،‌امروز در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
دو تیم یوونتوس و بایرن مونیخ،‌امروز در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
ورزش سه:گواردیولا در آخرین فصل حضورش در بایرن به دنبال کسب موفقیت اروپایی است ولی در یکی از اولین گام‌های خود با مانع سختی روبرو شده است.

یوونتوس

شاگردان مکس آلگری که فصل را خوب شروع نکرده بودند،‌رفته رفته به فرم بسیار خوبی رسیدند تا اینکه در 15 بازی پیاپی موفق به کسب پیروزی شدند. با این حال، آنها در بازی جمعه شب مقابل بلونیا به تساوی رسیدند تا نوار پیروزی ها پاره شده و حالا آنها برای بازگشت به روند پیروزی مقابل بایرن مونیخ قدرتمند این روزها قرار بگیرند.در 5 تقابل اخیر دو تیم،‌3 پیروزی برای بایرن،‌1 تساوی و 1 پیروزی برای یووه به ثبت رسیده است. در حقیقت دو تیم اخیرا در سال‌های 2013 و 2009 نیز به مصاف یکدیگر رفته اند که هر دو دوره با برتری بایرن و حذف یووه همراه بوده است و بیانکونری ها برای صعود به دور بعد باید سنت شکنی کنند.ماریو مانژوکیچ به دلیل مصدومیت احتمالا قادر به تقابل با تیم سابقش نیست و جورجو کیه‌لینی و ساندرو نیز به دلیل مصدومیت نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا فصل خوبی را پشت سر می‌گذرانند و حال امروز در دیداری حساس باید در تورین به مصاف یووه بروند. گواردیولا در فصل آخر حضورش در بایرن انگیزه‌های ویژه ای برای کسب نتیجه به همراه این تیم دارد و از همین رو،این بازی برایش از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. با توجه به نتایج خوب یووه در هفته‌های اخیر،‌احتمالا بایرن با احتیاط بیشتری در زمین حاضر خواهد شد و برای به گل رسیدن به آب و آتش نخواهد زد.فرانک ریبری به میادین برگشته و ماریو گوتزه نیز شرایط بازی کردن را پیدا کرده و هر دو احتمالا مقابل یووه به میدان خواهند رفت. جروم بواتنگ و خاوی مارتینس به دلیل مصدومیت نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند.


ترکیب احتمالی: