94/10/15 - 18:59 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 231127
به همت گروه انیمیشن فاطمه الزهرا(سلام الله علیها):

قطع شاهرگ نفتی آل‌سعود را در این انیمیشین زیبا ببینید + دانلود

گروه انیمیشین فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) در حرکتی ابتکاری با شعار «دست انتقام جهان اسلام از آستین یمنی ها بیرون خواهد آمد» اقدام به تولید نماهنگی از انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس2» نموده است که در آن منطقه نفتی و استراتژیک «غوار» عربستان که تامین کننده نیمی از نفت آل سعود می باشد با موشک های بالستیک انصارالله یمن نابود می شود

گروه چند رسانه‌ای- رجانیوز: در پی تحولات اخیر منطقه، شهادت رهبر شیعیان عربستان و گستاخی‌ها و یاوه گویی‌های آل‌سعود، گروه انیمیشین حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) در حرکتی ابتکاری با شعار «دست انتقام جهان اسلام از آستین یمنی ها بیرون خواهد  آمد» اقدام به تولید نماهنگی از انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس2» نموده است که در آن منطقه نفتی و استراتژیک «غوار» عربستان که تامین کننده نیمی از نفت آل سعود می باشد با موشک های بالستیک انصارالله یمن نابود می شود. این را هم باید دانست که نفت این رژیم به وسیله داعش و دیگر گروه های تکفیری در خدمت کشتار مسلمانان جهان قرار دارد.

 

موشک های انصارالله یمن

منطقه نفتی غوار عربستان

منطقه نفتی غوار عربستان

 

همچنین در این انیمیشن، پایگاه هوایی الخلید، سپر دفاع موشکی موسوم به «سپر صلح» و برج با طراحی فراماسونری «المملکه» در شهر ریاض مورد اصابت قرار می‌گیرد. 

 

گفته می شود در صورت اصابت موشک به شهر ریاض پایتخت آل سعود، این شهر به احتمال زیاد خالی از سکنه و حکومت آل سعود در وضعیت بحرانی و حتی فروپاشی قرار خواهد گرفت.

 

برج المملکه شهر ریاض

پایگاه الخلید عربستان

 

در ادامه این نماهنگ کوتاه که به صورت اختصاصی با کیفیت مناسبت در اختیار «قاصدنیوز» قرار گرفته است را می‌بینید. سازندگان این نماهنگ کوتاه از بینندگان خواسته‌اند جهت خرید باکیفیت و حمایت از این اثر به سایت kosar3d.ir و kosar3d.com مراجعه نمایند.

حمله به شاهراه اقتصادی عربستان سعودی.mp4 | دانلود فیلم