هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 3 ارديبهشت 1400
ساعت 07:01
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 6 تير 1394 ساعت 10:28
شنبه 6 تير 1394 10:28 ساعت
2015-6-27 10:28:51
شناسه خبر : 215777
مدیر روابط عمومی ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی و شهید باقری گفت: ثبت‌نام برای این اردوها از اول تیرماه آغاز شده و تا وقتی ظرفیت‌های این ستادها تکمیل نشده باشد، ادامه خواهد داشت.

حامد اشعری مدیر روابط عمومی ستاد راهیان نور شهید صیاد شیرازی و شهید باقری در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص نحوه ثبت‌نام کاروان‌ها برای اعزام به یادمان‌های غرب و شمال‌غرب کشور در ستاد شهید صیاد شیرازی و خودروهای شخصی در ستاد شهید باقری و اعزام‌های انفرادی در ستاد شهید برونسی به بیان جزئیاتی پرداخت و گفت: ثبت‌نام برای این اردوها از اول تیرماه آغاز شده و تا وقتی ظرفیت‌های این ستادها تکمیل نشده باشد، ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه سخنانش افزود: اردوهای راهیان نور غرب و شمال‌غرب کشور در بازه زمانی ۱۴ تا ۲۶ مردادماه صورت می‌گیرد و زمان اردوها برای کاروان‌های مختلف به مدت سه روز خواهد بود.

اشعری اظهار داشت: کاروان‌هایی که توسط ستادهای شهید صیاد شیرازی، شهید باقری و شهید برونسی به مناطق عملیاتی غرب و شمال‌غرب کشور اعزام می‌شوند می‌توانند طی این سه روز از مناطق عملیاتی استان‌های کردستان یعنی شهرهای سنندج، مریوان، بانه، سردشت و آذربایجان غربی یعنی شهرهای پسوه، پیرانشهر بازدید کنند.

وی در پایان سخنانش گفت: طبق سنوات گذشته ستاد شهید صیاد شیرازی، به صورت کاروانی و اتوبوسی، ستاد شهید باقری به صورت خودروهای شخصی و ستاد شهید برونسی به صورت انفرادی ثبت‌نام می‌کند. افراد و کاروان‌های متقاضی می‌توانند برای ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۹۱۲۲۵۱۳۸۲۴ و ۳۲۹۰۶۳۸۳-۰۲۵ تماس بگیرند.