هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 27 تير 1398
ساعت 23:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 ارديبهشت 1394 ساعت 22:07 2015-5-17 22:07:50
شناسه خبر : 211738
تروریست‌های از 4 محور به شهر الرمادی حمله کردند و منابع رسانه‌ای خبر دادند که کنترل مقر فرماندهی الانبار به دست داعش افتاده است.
تروریست‌های از 4 محور به شهر الرمادی حمله کردند و منابع رسانه‌ای خبر دادند که کنترل مقر فرماندهی الانبار به دست داعش افتاده است.
به گزارش فارس، داعش از 4 محور بار دیگر به شهر الرمادی یورش برد تا نیروهای ارتش و عشایر را از این شهر عقب براند.
 
همچنین المیادین هم با اشاره به حمله گسترده تروریست ها خبر داد که داعش کنترل بخش غربی الرمادی را در اختیار گرفته است و ارتش تجهیزات خود را برای مقابله با شبه نظامیان به مناطق درگیری فرستاده است.
 
این درحالی است که روز گذشته نیروهای ارتش و عشایر توانستند داعش را از ساختمان مرکزی دولتی در الرمادی عقب برانند ولی امروز باردیگر تروریست‌ها به شهر الرمادی حمله بردند تا شکست روز گذشته را جبران کنند.
 
این حمله در شرایطی انجام شده که داعش از دو روز قبل با حمله به مرکز شهر الرمادی کنترل این ساختمان و دیگر مراکز حیاتی در شهر الرمادی را در اختیار گرفته و با برافراشتن پرچم‌های سیاه و اعلام خبر پیروزی خود از طریق بلندگوهای مساجد شهر، یکی از مهمترین پیروز‌های خود در طی 9 ماه گذشته را بدست آورد.
 
همزمان خبرگزاری فرانسه هم خبر داد که داعش کنترل مقر فرماندهی عملیات الانبار را در کنترل خود گرفته است.
 
از سوی دیگر خبرگزاری آسوشیتدپرس از قول تلویزیون دولتی عراق خبر داد که نخست وزیر این کشور از نیروهای ارتش خواسته تا مواضع خود را ترک نکنند.
 
تروریست‌ها درحالی شهر الرمادی را در کنترل گرفته‌اند که این بزرگترین پیروزی تروریست‌ها طی 9 ماه گذشته بوده و علاوه بر آن داعش توانسته کنترل فلوجه در 60 کیلومتری بغداد را هم در اختیار گرفته است.