هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 تير 1398
ساعت 12:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 ارديبهشت 1394 ساعت 17:23 2015-5-17 17:23:25
شناسه خبر : 211709
چندی پیش نشریه «حلقه وصل»، ویژه‌نامه‌ای با عنوان «نسل ششم» ویژه دیروز، امروز و فردای جمعیت ایران منتشر کرد. به دلیل استقبال مخاطبین از این ویژه نامه، تیم این مجموعه بر آن شد تا نرم افزار آندروید آن را هم آماده نماید.

 

۲تا کافی نیست: وضعیت بحران جمعیتی در ایران مساله‌ای نیست که کسی آن را نادیده بگیرد. سیاست‌های نادرست جمعیتی در سال‌های اخیر عاملی برای رشد منفی جمعیت در ایران شده است. پس از هشدار امام خامنه‌ای در مورد این مساله، تلاش‌های فراوانی برای اصلاح مسیر گذشته صورت گرفت.

در همین راستا نشریه «حلقه وصل»، ویژه‌نامه‌ای با عنوان «نسل ششم» ویژه دیروز، امروز و فردای جمعیت ایران منتشر کرد.

ویژه‌نامه «نسل ششم» در ۵ فصل مجزا به موضوع جمعیت نگریسته است: «جمعیت و اقتدار سیاسی»، «جمعیت و جامعه»، «جمعیت و فرهنگ»، «جمعیت و اقتصاد» و «جمعیت و بهداشت» فصولی هستند که با نگاهی دقیق و موشکافانه بررسی شده‌‎اند.

ویژه‌نامه «نسل ششم» تلاش کرده موضوع جمعیت را از نگاه کارشناسان و اندیشمندان به بررسی و تحلیل بنشیند. در این ویژه‌نامه‌ی ۳۰۰ صفحه‌ای، اساتید و کارشناسانی چون حجت‌الاسلام قرائتی، علیرضا مرندی، آیت‌الله تسخیری، حسن عباسی، حجت‌الاسلام میرباقری، غلامعلی افروز، سیما فردوسی‌پور، حجت‌الاسلام عباسی ولدی، فروغ نیلچی‌زاده، طاهره همیز، سهیلا جلودارزاده، ابراهیم شفیعی سروستانی، لاله افتخاری و... به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخته‌اند.

نرم افزار آندروید این ویژه نامه هم اکنون آماده بهره برداری است و شما می تونید این نرم افزار را از اینجا دانلود نمایید.

2324