هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 15 شهريور 1398
ساعت 19:47
به روز شده در :
يكشنبه 27 ارديبهشت 1394 ساعت 14:18 2015-5-17 14:18:11
شناسه خبر : 211650
پلیس در تعقیب دزدی است که پس از سرقت منزل و ربودن عابر بانک اقدام به خریدن طلا با پول های دزدی کرده است.

هر: خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه به مأموران اعلام کرد که از حساب عابر بانک وی برداشت غیر مجاز شده و فرد یا افرادی پس از سرقت منزلشان، از کارت عابربانک حاوی رمز وی اقدام به برداشت وجه نقد کرده اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "تحصیل مال نامشروع به شیوه سرقت"، پرونده به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۴ تهران در اختیار پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پس از حضور در پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش منزل ما در منطقه پیروزی – خیابان نبرد شمالی مورد سرقت گرفت و سارق یا سارقان اقدام به سرقت سرویس طلا، چند سکه بهار آزادی، بیش از ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد و همچنین عابربانک حاوی رمز کرده و در چندین نوبت اقدام به برداشت تمامی پول داخل حساب عابر بانک کردند.
 


با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با بررسی تراکنش مالی عابربانک مالباخته اطلاع پیدا کردند که فرد جوانی با مراجعه به چندین مرکز تجاری و از جمله یک مغازه طلافروشی در منطقه میدان نبوت اقدام به خرید طلا و جواهرات کرده که با مراجعه به این مغازه طلافروشی و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ، کارآگاهان موفق به شناسایی جوانی حدودا ۳۰ ساله شدند که اقدام به خرید چند رشته طلا و جواهرات کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه ششم پلیس آگاهی و به جهت شناسایی و دستگیری متهم ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر بدست آمده از متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است. لذا از تمامی شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۳۳۱۹۹۰۹۹ در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار دهند.