هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 تير 1398
ساعت 17:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 ارديبهشت 1394 ساعت 12:04 2015-4-29 12:04:52
شناسه خبر : 209698
عضو هیئت امنای کمیته امداد، گفت: حق کمیته امداد برای طرح شکایت از وزیر کشور محفوظ است.

تسنیم: در پی ادعای وزیر کشور که گفته بود در کمیته امداد بیش از 100 نفر 27 هزار خودروی لوکس در حدود 20 میلیارد وارد کشور کردند، سیدمرتضی بختیاری در خصوص طرح شکایت کمیته امداد از وزیر کشور، اظهار داشت: در حال حاضر فقط مکاتباتی از سوی رئیس کمیته امداد با وزیر کشور انجام شده که در مورد مطالب مطرح شده در تریبون مجلس، مستندات خود را ارائه دهند.

وی ادامه داد: اگر مستنداتی در این زمینه ارائه نشود حق کمیته امداد برای طرح شکایت محفوظ است.

عضو هیئت امنای کمیته امداد همچنین گفت: از تریبون مجلس مطالبی در خصوص کمیته امداد مطرح شد که بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد چنین چیزی صحت نداشته است و اگر از ناحیه یک مددجوی تحت پوشش کمیته امداد اتفاقی افتاده باشد ارتباطی به کمیته امداد ندارد  و البته مسائل مالی در این موضوع مطرح است. اولا کمیته امداد در جریان قرار نگرفته و اگر چنین چیزی بوده باید با کمیته امداد مطرح می‌کردند که موضوع را بررسی کند، اگر مستندی هم باشد ارتباطی به کمیته امداد ندارد.

وی افزود: اگر فردی تحت پوشش تشکیلاتی باشد و خطا کند نباید به نام آن تشکیلات گفته شود. اگر مستندی ارائه نشود طرح شکایت بستگی به نظر رئیس کمیته امداد دارد.

وی در پایان گفت: پایه اصلی کمیته امداد اعتماد مردم است و این اعتماد نباید خدشه‌دار شود چون ظلم به محرومین است, کمیته امداد از نهادهای با ارزشی است که پس از 37 سال از تأسیس همچنان اعتماد مردم را داشته است و اینکه از تریبون مجلس چنین مطالبی طرح شود، پسندیده نیست.