هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 31 فروردين 1394 ساعت 16:06 2015-4-20 16:06:20
شناسه خبر : 208752
خانه طراحان انقلاب اسلامی در جدیدترین تولید خود، همه آنچه که باید درباره فناوری هسته‎ای بدانیم را با زبانی ساده و البته قابل فهم برای همه مردم در قالب «موشن گرافیک فناوری هسته ای» به تصویر کشیده است.

گروه چند رسانه ای - رجانیوز: موشن گرافیک، سبکی تقریبا جدید برای ارائه اطلاعات جامع پیرامون یک موضوع خاص است که چند سالی هست در کنار اینفوگرافیک یا همان «داده نما» فضای رسانه های مجازی را در اختیار گرفته است.

شیوه جذاب بیان اطلاعات و داده‎ها پیرامون یک موضوع در موشن گرافیک، موجب شده تا این سبک به زودی جای خود را در میان مخاطبین پیدا کند.

خانه طراحان انقلاب اسلامی در جدیدترین تولید خود، همه آنچه که باید درباره فناوری هسته‎ای بدانیم را با زبانی ساده و البته قابل فهم برای همه مردم در قالب «موشن گرافیک فناوری هسته ای» به تصویر کشیده است.

این موشن گرافیک که برای اولین بار در رجانیوز منتشر می شود را در ادامه می‎بینید:

ویدیوها


1. HASTEI.mp4 | دانلود فیلم


دیدگاه کاربران

کاربردهاى انرژى هسته اى رو هم ميگفتن خوب بود
الان مردم بايد از کاربردهاى انرژى هسته اى بدونن؛ وگرنه اکثرا ميدونن کى کيک زرد درست کرديم؛ و چندشهيد براش داديم و....

همه آنچه که باید بدانیم نبود... گوشه ی کوچکی بود فقط...

با سلام
اشنائی مختصری از تاریخچه انرژی هستنه ای در ایران خیلی زیبا به نمایش گذاشتید . خیلی خوب بود و روشنگر برای عموم . ولی اهداف دیگری هم غرببیها از این تحریم ها و تهدید ها دارند . یکی از آنها اینکه چرا ما انرژی صلح آمیز هسته ا ی نداشته باشیم ؟ و موارد بسیار دیگر . و بهتراست تفکر گروه های داخلی را در مورد این انرژی که تمام کشورهای دارند به مردم گفته شود تا مثل قدیمها که در باره نفت به ایرانیان میگفتند که ماده بد بو و کثیف است . چه کسانی و با چه اهدافی خواسته های غربیها را میخواهند تامین کنند ؟

لطفا به سازندگان برسانید که باید طوری درست میشد که مردم اگاه بشن .باید تکمیل بشه. کل فایده های تاسیسات هستهای از دارو .کشاورزی .اب شیرن کن.برق .درسلاحهای متعارف و... چند سال دیگه وضعیت نیاز مابه اب .برق و...چطور است ومنابع ما در چه حدی است .کشورهای دیگه چه مقدار از صنعت هستهای سود میبرند وچرا به ما فشار می اورندوایا با تسلیم هسته ای کوتاه میان یانه .این فیلم فایدش اندک بود

خیلی خوب بود دستشون درد نکنه
اگه من رییس صدا و سیما بودم یه روز در میون پخشش می کردم حتی برای کودکان و نوجوانان

چرا اینقدر از کلمات انگلیسی استفاده میکنید.....!!!!!!!!!!!
تو رو خدا رعایت کنید.با این سرعت چند سال دیگه هیچ نشانه ای از زبان فارسی نمیمونه

ضمن عرض خسته نباشید.. چرا عکس خبر در صفحات داخلی شما نمایش داده نمیشه؟

خوب بود ممنونیم ولی گوینده انچنان شادان و خندان گزارش میکرد که انگار بلیطش برنده شده!!! موسقی متنش هم کمدی و شاد بود.در حالیکه ما عزای صنعت هسته ای خود را گرفته ایم این موشن گرافیک شما نشان داد بهمه جوانب کار تان یک کمی تسلط ندارید

در پاسخ به دوستانی که انتقاد دارن باید بگم، این موشن گرافیک بیشتر به بیان سیر پیشرفت انرژی هسته ای تا الان می پرداخت. خانه طراحان پارسال هم یک موشن گرافیک خیلی عالی به نام "انرژی هسته ای به چه دردمان می خورد؟" منتشر کرده که مشخصا به کاربردهای انرژی هسته ای اشاره می کنه... لطفا اونو دوباره بازنشر بدید تا با این موشن تکمیل بشه و دوستان بتونن بیشتر استفاده کنن...

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x