هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 اسفند 1393 ساعت 17:45
يكشنبه 24 اسفند 1393 17:38 ساعت
2015-3-15 17:45:07
شناسه خبر : 205557
محسنی اژه ای در گفتگو با شبکه خبر با اعلام اینکه هنوز حکم قطعی نشده و در این باره عذر قانونی دارم، گفت: یک بخش از اتهامات م . ه. به استناد ماده 3 قانون تشدید مرتکبان ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری حکم به حبس، جزای نقدی و انفصال صادر شده است.
محسنی اژه ای در گفتگو با شبکه خبر با اعلام اینکه هنوز حکم قطعی نشده و در این باره عذر قانونی دارم، گفت: یک بخش از اتهامات م . ه. به استناد ماده 3 قانون تشدید مرتکبان ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری حکم به حبس، جزای نقدی و انفصال صادر شده است.
گروه سیاسی - رجانیوز: سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم قضایی برای متهم م. ه. خبر داد و گفت: چهارشنبه هفته گذشته به وکلای این متهم اخطارهایی صادر شد که برای ابلاغ حضوری در دادگاه صادرکننده حکم حاضر شوند. «حکم قطعی نیست و قابل تجدید نظرخواهی است.»
به گزارش رجانیوز، محسنی اژه ای در گفتگو با شبکه خبر با اعلام اینکه هنوز حکم قطعی نشده و در این باره عذر قانونی دارم، گفت: یک بخش از اتهامات م . ه. به استناد ماده 3 قانون تشدید مرتکبان ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری حکم به حبس، جزای نقدی و انفصال صادر شده است.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وی تاکید کرد: همچنین به اتهام تبصره 2 ماده 5 این قانون یعنی تشدید مجازات مرتکبین ارتشا ، اختلاس و کلاهبرداری حکم حبس و جزای نقدی و رد مال و انفصال صادر شده است .
 
محسنی اژه ای افزود: درباره مسائل امنیتی این فرد به حبس محکوم شده است.
 
سخنگوی قوه قضائیه تاکید کرد: حکم که قطعی شد قطعا آن را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد، ضمن اینکه این حکم قابل بازنگری و تجدید نظرخواهی است.
 
وی افزود پس از ابلاغ حکم به متهم و وکلایش وی 20 روز فرصت دارد تا به رای صادره اعتراض کند و اگر اعتراض نکرد حکم قطعی تلقی خواهد شد.
گفتنی است پیش از این خبرگزاری ها از استنکاف وکلای متهم مشهور برای دریافت حکم این مفسد اقتصادی خبر داده بودند.


دیدگاه کاربران

فارس زده 15سال! همش 15سال؟!

متاسفم.انشاالله خداجزاش بده و عقوبتش کنه.اگه از دست دادگاه های این دنیافرارکنه ازدست دادگاه عل الهی که نمیتونه فرارکنه.

۱۵ سال ینی هیچی برای این آدم انتظار دیگه ای از قوه قضاییه داشتیم نا امیدمون نکنید

کمتراز اعدام باشه ظلم به مردم وشهداست

یعنی دیگه باباش نمیگه دود و بنزین و دود وآتیش و آبجیش از زور گشنگی نمیره ساندویج بخوره!

عید اصلی باز برای خوانواده هاشمی15سال حبس حد اقل مجازات

همه میدانند که این آقا مهدی هاشمی رفسنجانی است. حالا که حکم هم صادر شده شما هنوز میگید م.ه. ؟!

محکومیت یک بیگناه به خاطر مسایل سیاسی

بییچاره اونائی که به جرم فساد اقتصادی اعدام شدند .

هر حکمی که قاضی صادر کنه به همان رضایت داریم. چرا که معنی ایمان همین است که به حکم قاضی منصوب توسط حکومت اسلامی، تمکین کنیم.خواه مطابق خواسته ما باشه یا نه وگرنه: «فماذا بعد الحق الا ضلال» «تنها ضلالت و گمراهی است که بعد از حق می آید و قرار می گیرد».