هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 18 خرداد 1399
ساعت 10:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 اسفند 1393 ساعت 14:32
شنبه 23 اسفند 1393 14:28 ساعت
2015-3-14 14:32:27
شناسه خبر : 205398
گر چه از لحاظ مالی پدرم فردی شناخته شده است ولی به خاطره اینکه به شخصه به اقتصاد مقاومتی کشورم کمک کرده باشم و به تولید کننده ایرانی امیدی ببخشم و مهمتر از همه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی توجه کرده باشم اقدام به چنین کاری کردم.
در همايشي با عنوان جهيزيه ايراني، از نخبه بسیجی بخاطر تهيه جهيزيه از اجناس ايراني، تقدير به عمل آمد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری بسیج سازندگی، دکتر هانیه حسین نژاد نخبه بسیجی از استان خراسان است. وی دارای عناوین و رتبه های برتر علمی است و با اینکه پیشنهادهای وسوسه انگیزی از سوی کشورهای خارجی به او شد ماند و بسیجی بودن و ایرانی بودن خود را به رخ جهانیان کشید. پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی با این نخبه بسیجی گفت و گویی ترتریب داد که از نگاهتان می گذرد:
 
بدون امکانات هم می توان دکتر شد
 
انگیزه و هدف عواملی هستند که موجب می شوند یک فرد به سمت هدفی که می خواهد حرکت کند و عامل تلاش که به این حرکت سمت و سو می بخشد. من معتقدم نبود امکانات مانع پیشرفت و نرسیدن به هدف نیست.راه های بسیاری برای رسیدن به هدف وجود دارد.کما اینکه بیشتر موفقیت هایی که خودم به شخصه به آنها رسیدم به آسانی نبوده است و برای هر مرحله از موفقیتم سختی ها را تحمل کرده ام
 
تفکر بسیجی سختی ها را آسان می کند
 
انگیزه ای که در من وجود داشت ناشی از تفکر بسیجی وار داشتن در من بود و اینکه به هدفم که رسیدن به رضای الهی است نیز برسم..دنیا دار المکافات است و به همین خاطر داشتن تفکر و روحیه بسیجی بسیار می تواند مشکل گشا باشد. اگر تفکر بسیجی داشته باشیم هیچ عاملی را مانع نمی بینید و سعی می کنی تلاش و حرکت کنید و در دل روستاها هم برویم.
 
روستایی که آب آشامیدنی هم نداشتند
 
خداوند عنایتی کرد و توفیق این را داشتم که فرمانده قرارگاه خواهران در خراسان رضوی باشم تا در اردوهای جهادی خدمت رسانی در مناطق محروم داشته باشیم .سال های متمادی در اردوهای جهادی شرکت می کردیم که بیشتر در مناطق محروم استان خراسان بود. در یکی از روستاها به دلیل صعب العبور بودن مسیر، متاسفانه پزشکی که در آن منطقه مستقر بود به زنان آن روستا گفته بود که به دلیل سختی راه، بچه دار نشوندگروه جهادی ما با تیم همراه پزشکی به منطقه محروم رفتیم و با اراِئه مشاوره هایی به لطف خداوند توانستیم ذهنیت مردم آنجا را تغییر دهیم. وبه فرهنگسازی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی در ازدیاد نسل بپردازیم. روستای محروم دیگری عزیمت داشتیم که متاسفانه از خوردن آب آشامیدنی محروم بودند.متاسفانه مسئولین نسبت به این روستا کم توجهی کرده بودند و گروه جهادی ما توانست با حرکت و تفکر بسیجی با تمام سختی هایی که سر راهمان بود آب را به این روستا انتقال بدهیم و اینگونه خدمت رسانی کنیم.
 
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، جهزیم را ایرانی انتخاب کردم
 
اقتصاد مقاومتی یعنی هر فردی با تفکر بسیجی و جهادی، روش زندگی خود را بهبود ببخشد.همایشی در زمینه جهیزیه ایرانی بود که در آن همایش از من که به عنوان یک پزشک بیشتر جهیزیه که تهیه کرده بودم از جنس ایرانی بود نیز تقدیرشود. گر چه از لحاظ مالی پدرم فردی شناخته شده است ولی به خاطره اینکه به شخصه به اقتصاد مقاومتی کشورم کمک کرده باشم و به تولید کننده ایرانی امیدی ببخشم و مهمتر از همه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی توجه کرده باشم اقدام به چنین کاری کردم.
 
افتخار می کنم که بسیجی ام
 
در پایان اینکه من همه جا گفتم قبل از اینکه نخبه پزشکی و پژوهشگر برتر باشم یک فرد بسیجی و خادم امام رضا هستم و افتخار هم می کنم که با تفکر بسیجی، به موفقیت هایی توانستم دست پیدا کنم.
 
 
بخش کوتاهی از فعالیت های نخبه بسیجی ایرانی:
 
دريافت تنديس طلايي و نشان جوان برتر ايراني از ریاست جمهوری 89
 
بانوی برگزیده سال، دریافت لوح از رئیس محترم جمهور و رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری 91
 
محقق برتر بسيج جامعه پزشكي استان خراسان رضوي،
 
سخنران برتر و پوسترهاي برگزيده در كنگره هاي متعدد پزشكي داخلي و خارجي
 
مسئول اجرايي گروه تحقيقاتی سرطان معده دانشگاه علوم پزشکی مشهد
 
رئيس هيئت مديره گروه تحقيقاتي ليزر در علوم پزشكي دانشگاه آخن آلمان
 
پزشك كاروان راهيان نور و اردوهاي جهادي بسيج دانشجويي از سال 1385
 
ارائه بيش از 59 مقاله پژوهشي در كنگره هاي مختلف علوم پزشكي داخلي و خارجي از جمله: شيكاگو آمريكا، سانديه گو آمريكا، بارسلونا اسپانيا،آلمان، ژاپن، اردن، هلند
 
رتبه اول پژوهشگر برتر دانشكده پزشكي 88-89
 
رتبه نخست در رشته جوان فعال در تشكل هاي دانشجويي در كشور در جشنواره ملي جوان ايراني، دريافت لوح از رئيس محترم مجلس شوراي اسلامي 89 
 
عضو شوراي موسس هيئت فاطميون و فرمانده واحد خواهران قرارگاه جهادي السابقون و فرمانده خواهران پايگاه بسيج كوثر حوزه مالك اشتر