هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 23 مرداد 1399
ساعت 20:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 17 اسفند 1393 ساعت 16:35
يكشنبه 17 اسفند 1393 16:32 ساعت
2015-3-8 16:35:52
شناسه خبر : 204800
هشتمین شماره نشریه طنز هنر و ادب پایداری «خم‌پاره» بعد از سه‌سال توقف در مسیر انتشار قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی نشریه خم‌پاره، از هفت خم‌پاره تولیدی که تنها خم‌پاره موجود بازار است که در جیب جا می‌شود، تا به حال 210 هزار نسخه منتشر شده است. 
موضوع ویژه این شماره و طرح جلد آن به گروهک منحط داعش اختصاص دارد. در همین باره آشپزی طنزناک حامد تأملی را در بخش سرآشپز و مسلسل مجید خسروانجم را در قالب کمیک استریپ می‌توانید بچشید و بخورید.
 
در بخش دیدبان این شماره هم خاطرات طنز محمدعلی حضرتی‌ها از رزمندگان دوران دفاع مقدس همراه با تصویرسازی‌های محمدرضا اکبری را می‌خوانید. 
 
در سنگر این شماره یوسف‌علی میرشکاک در گفتگو با احسان آهنی از منظر تراژیک خود به طنز پرداخته است. 
 
خشاب کتاب این شماره به همت محمدمجید دایی‌دایی، گفتگویی با صالحی نجف‌آبادی نویسنده و ناشر طنز دفاع‌مقدس پرداخته است. 
 
«افغانستان؛ چارستون بدن، چارسوی وطن»، بخش دیگری از نشریه است که به گفتگو با محمدحسین جعفریان شاعر، مستندساز، نویسنده و غیره جنگ پرداخته است. 
چاشنی این شماره هم از جنس شعر و حاوی شعری از قاسم رفیعا است.
 
معبر تنها بخش جدی و تلخ نشریه به اشعار سعید سلیمان‌پور اختصاص دارد. 
تا اینجا هشتاد درصد مطالب خم‌پاره لو رفت. برای اصابت کامل خم‌پاره به جانتان می‌توانید به نمایندگی‌های نشریه در سراسر جاهایی از کشور که نمایندگی وجود دارد و در نشریه درج شده مراجعه کنید. ممکن است این سوال به‌وجود بیاید نشریه که هنوز به دستمان نرسیده چطور بخش نمایندگی‌ها را بخوانیم. ما حتی فکر اینجایش را هم کرده‌ایم! به نشانی Khompareh.1342.ir مراجعه کنید و نشانی نمایندگی‌ها را بیابید. 
 
خم‌پاره که به همت بچه‌های مرکز علمی فرهنگی شهید آوینی قزوین تهیه شده، بیست و دوم اسفند در اختیار شماست و می‌توانید از آن به عنوان هدیه راهیان‌نور، نوروز و... استفاده کنید. 
 

آلبوم تصاویرکلیدواژه ها »