هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 19:32
چهارشنبه 13 اسفند 1393 19:31 ساعت
2015-3-4 19:32:39
شناسه خبر : 204447
امیر قلعه نویی این روزها برای اثبات حقانیت خود تنها به دنبال محکوم کردن مخالفان و منتقدان خود در محاکم قضایی است تا به این ترتیب بتواند قدری از زیر فشار منتقدان سنتی خود خارج شود.
کعبی با شکایت قلعه نویی با قید وثیقه آزاد شد!

سرمربی استقلال در اندیشه انتقام از منتقدان

امیر قلعه نویی این روزها برای اثبات حقانیت خود تنها به دنبال محکوم کردن مخالفان و منتقدان خود در محاکم قضایی است تا به این ترتیب بتواند قدری از زیر فشار منتقدان سنتی خود خارج شود.

گروه ورزش : امیر قلعه نویی این روزها برای اثبات حقانیت خود تنها به دنبال محکوم کردن مخالفان و منتقدان خود در محاکم قضایی است تا به این ترتیب بتواند قدری از زیر فشار منتقدان سنتی خود خارج شود. در شرایطی که سرمربی استقلال با مدیرعامل پیشین استقلال دچار درگیری کلامی بود، وکیل مدافع وی صبح روز چهارشنبه از صدور قرار وثیقه برای حسین کعبی به دلیل شکایت امیر قلعه نویی در دادسرای فرهنگ و رسانه خبر داد تا امیر قلعه نویی همچنان در صدر چهره های خبرساز فوتبال ایران قرار گیرد.

بعد از شکایت امیر قلعه‌نویی از حسین کعبی به علت تهمت و افترا، مدافع پیشین پرسپولیس دیروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور پیدا کرد و بعد از تفهیم اتهام و به قید وثیقه آزاد شد.چندی پیش حسین کعبی در مصاحبه‌ای علیه سرمربی استقلال موضع‌گیری و صحبت‌هایی را علیه قلعه‌نویی مطرح کرده بود. گفته می شود پرونده به زودی چنین اتفاقی هم برای جواد نکونام روی خواهد داد البته شنیده می شود قلعه نویی به وکیل خود توصیه کرده درباره جواد نکونام قدری حساب شده تر عمل شود چون ممکن است تبعات این مساله زیادتر از مورد حسین کعبی باشد.

اما در کنار این تحرکات امیر قلعه نویی به شدت پیگیر محکومیت عادل فردوسی پور در دادسرای فرهنگ و رسانه است تا به واسطه این اقدام بتواند از جایگاه خود به شکل قابل توجهی در افکارعمومی دفاع کند، هرچند که هنوز عادل فردوسی پور برای ادای توضیحات مرتبط با شکایت قلعه نویی در دادسرا حضور پیدا نکرده اما پیش بینی می شود وی در روزهای آینده به خیابان داور برود تا در برابر بازپرس پرونده قرار بگیرد و توضیحات خود را در خصوص این پرونده به وی ارائه کند.

اما هر چقدر سرمربی استقلال از پیگیری این اتفاقات راضی به نظر می رسد مسوولان باشگاه استقلال از تداوم این روند به شدت ناراضی‌اند و معتقدند قلعه نویی در برهه کنونی بیشتر توان خود را برای جنگ و جدل با مخالفان صرف می کند در صورتی که وی باید در این برهه به موفقیت باشگاه استقلال در مسابقات لیگ برتر فکر کند. زمزمه انتقادهای مدیران استقلال را می توان از کلمات نیش دار بهرام افشارزاده و برخی از اعضای هیات مدیره باشگاه به خوبی دریافت اما نکته جالب توجه اینجاست که قلعه نویی بدون توجه به این اتفاقات همان روندقبلی خود را در پیش گرفته و هر روز به فکر پاسخ دادن به منتقدان و مخالفان خود به سر می برد.

یکی از اعضای هیات مدیره استقلال در نشستی خوصی گفته ، انگار از روزی که محمد مایلی کهن تصمیم گرفته بدون حاشیه به کار خودبپردازد امیر قلعه نویی بنا دارد جای او را در فوتبال پر کند، این که هر روز در راهروهای دادگاه به دنبال محکوم کردن این و آن باشیم اصلا کار حرفه ای نیست اگر اینگونه بود باید مورینیو و کارلو آنجلوتی با آن همه منتقدان سرسخت هر روز در دادگاه حاضر می شدند!

به نظر می رسد اگر رویه فعلی قلعه نویی تداوم داشته باشد صدای اعتراض ها به رفتار وی بیش از پیش افزایش یابد که قطعا این مساله به سود قلعه نویی تمام نخواهد شد.