هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 16 مرداد 1399
ساعت 11:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 اسفند 1393 ساعت 18:54
سه شنبه 12 اسفند 1393 18:52 ساعت
2015-3-3 18:54:48
شناسه خبر : 204356
شاید باورش دور از ذهن باشد اما واقعیت دارد یکی از ستاره های سرشناس فوتبال ایران در اردوهای شبانه روزی تیمش کیف هم اتاقی های خود را مورد جستجو قرار می دهد و اشیای قیمتی آنها را به سرقت می برد!
عجیب ولی واقعی در مسابقات لیگ برتر ایران/

ستاره سرشناس لیگ برتر ایران دزد از کار درآمد!

شاید باورش دور از ذهن باشد اما واقعیت دارد یکی از ستاره های سرشناس فوتبال ایران در اردوهای شبانه روزی تیمش کیف هم اتاقی های خود را مورد جستجو قرار می دهد و اشیای قیمتی آنها را به سرقت می برد!

گروه ورزش : شاید باورش دور از ذهن باشد اما واقعیت دارد یکی از ستاره های سرشناس فوتبال ایران در اردوهای شبانه روزی تیمش کیف هم اتاقی های خود را مورد جستجو قرار می دهد و اشیای قیمتی آنها را به سرقت می برد!

البته در این باره گفته می شود ستاره سرشناس فوتبال کشورمان وقتی داخل اتومبیل دوستان خود نیز می‌نشیند، از داخل داشبورد ماشین همبازیان و رفقا، جاسوئیچی، خودنویس، فلش مموری و... سرقت می کند تا اینگونه خبرساز شود!

بنا به گفته بازیکنان  این تیم در اردوها هیچ‌کس دوست ندارد با این بازیکن هم‌اتاق شود چون می‌گویند او از ساک ورزشی هم‌اتاقی‌هایش وسایل کم‌ارزشی نظیر ساق ورزشی و بعضاً هم برخی لوازم گران‌قیمت را می‌پیچاند.

 باورکردنی نیست اما می‌گویند چند روز پیش دو، سه نفر از همبازیان او سراغ سرمربی و سرپرست تیم رفتند و از آنها خواستند به این بازیکن تذکر بدهند که دیگر به ساک ورزشی و لوازم شخصی همبازیان خود دستبرد نزند.

 سرمربی هاج و واج مانده بود و می‌گفت: «من چه بگویم؟! بد نیست بروم یقه بازیکن تیم خودم را بگیرم و بگویم دزدی نکن...؟! اگر هم بیایم داخل جمع خطاب به همه بگویم بچه‌ها دست توی جیب و کیف هم نکنید، به بقیه برمی‌خورد و خیلی‌ها از دستم شاکی می‌شوند.»

سرپرست تیم اما به این چند بازیکن شاکی قول داده خودش با این بازیکن برخورد کند. سرپرست این تیم در محفلی دوستانه گفته است: «بنده خدا بیمار است، نیاز مالی ندارد، پول نقد و لوازم قیمتی هم نمی‌دزدد. فقط عادت کرده به سرقت... خودم او را کنار می‌کشم و می‌گویم من می‌دانم تو این کار را به قصد شوخی انجام می‌دهی اما بقیه فکر می‌کنند دزد هستی و بعضی‌ها می‌خواهند موضوع شوخی‌های تو را رسانه‌ای کنند تا بترسی و دیگر این کار را تکرار نکنی!»