هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 9 آذر 1399
ساعت 08:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 اسفند 1393 ساعت 16:53
سه شنبه 12 اسفند 1393 16:50 ساعت
2015-3-3 16:53:58
شناسه خبر : 204348
آقای هاشمی! مجلس به مردم دروغ نگفته بلکه دروغ را آنهایی گفتند كه در انتخابات سال 88 فتنه کردند و ادعاي تقلب كردند و در راس آنها شما بوديد و مردم هم حرفتان را باور نکردند.
پاسخ رسایی به توهین امروز هاشمی نسبت به نمایندگان مجلس؛

رسایی: دروغگو آنهایی بودند که در سال 88 ادعای تقلب کردند و در رأس آنها شما بودید

آقای هاشمی! مجلس به مردم دروغ نگفته بلکه دروغ را آنهایی گفتند كه در انتخابات سال 88 فتنه کردند و ادعاي تقلب كردند و در راس آنها شما بوديد و مردم هم حرفتان را باور نکردند.
رجانیوز - گروه سیاسی: به دنبال سخنان توهین آمیز امروز هاشمی رفسنجانی نسبت به نمایندگان مجلس و منتقدان توافقنامه ژنو، حمید رسایی در تذکری در ابتدای جلسه امروز گفت:
 
جناب آقاي رئيس! متأسفانه امروز توهين هايي نسبت به مجلس و نمایندگان صورت گرفته كه لازم است به آن پاسخ داده شود.
 
آقای هاشمی امروز گفته اند كه مهمترين پرو‍ژه دولت مذاكرات هسته اي است و عده اي در مجلس نمي خواهند اين به نتيجه برسد و اين منتقدين با نتانياهو همنوا و همصدا شده اند.
 
اولا نتانياهو با مذاكرات هسته ای و توافقنامه ژنو مخالف است چون معتقد است  که آمريكايي ها نبايد حتي اين چند امتياز بي ارزش را هم به ايران بدهند در حالي كه منتقدين روند فعلي مذاكرات و توافقنامه ژنو ، مخالفند و می گویند چرا دولت محترم در برابر اين همه امتياز نقدي كه داده، به چند امتياز نسيه و جزيي دلخوش كرده است.
 
ثانيا آقای هاشمی ما با نتانياهو همصدا شده ايم يا شما كه در كودتاي فتنه سال 88 با آنها در ادعای دروغ تقلب همصدا شديد و در جريان ضد سوريه، دقيقا همان اتهاماتی را به بشار اسد زدید که اسرائیلی ها می زدند و مدعی استفاده بشار اسد از سلاح شیمیایی علیه مردمش بودند.
 
آقای هاشمی گفته اید كه تريبون مجلس باز است و عده اي از اين تريبون در باره پرونده هسته اي دروغ مي گويند و مردم هم باور كرده اند.
 
اولا اين حرف نه تنها توهين به نمايندگان مجلس كه توهين به ملت ايران است. ملت ايران آنقدر ساده نيستند كه هر دروغي را باور كنند کما اینکه ادعای تقلب شما در سال 88 را باور نکردند. دروغگو آنهايي بودند كه در انتخابات سال 88 نظام اسلامي را به دروغ متهم به تقلب كردند ولي مردم دروغ آنها را باور نكردند و بعد از مدتی دور اين جماعت را خالي كردند و در انتخابات سال 92 هم نشان دادند كه به نظام اسلامي اعتماد دارند و در انتخابات شرکت کردند.
 
ثانيا شما باید هم مخالف باز بودن تريبون مجلس باشید. نگرانید چون از این تریبون باز حقایق گفته می شود . شما اگر مي توانستيد اين تريبون را هم مانند رسانه های منتقد توقیف می کردید. چطور است که اگر مجلس شما را مدح كند، ۀن را در اوج می برید و نماینده مردم می شوند و اگر نمایندگان انتقاد كنند، مي خواهيد دهانش را ببنديد.
 
ثالثا شما يك سال نيم است در باره نتايج توافقنامه ژنو به مردم خلاف واقع گفته ايد و امروز نگران افتادن پرده ها هستيد. عزت ملي را داده ايد براي رفع تحريم ها ولي به تعبیر رهبر معظم انقلاب هم تحريم ها بيشتر شده و هم توهين ها بيشتر شده است.
 
امروز با تلاش منتقدین و در رأس آنها با سیاست دقیق رهبری انقلاب، براي مردم مشخص شده كه اعتماد به آمريكا غلط بوده است. آقای هاشمی ما به دولت كمك مي كنيم به شرط اينكه به جاي اعتماد به كدخداي دروغين به ملتش اعتماد كند.
 
آقای هاشمی! مجلس به مردم دروغ نگفته بلکه دروغ را آنهایی گفتند كه در انتخابات سال 88 فتنه کردند و ادعاي تقلب كردند و در راس آنها شما بوديد.
 
آقاي هاشمي گفته ايد مشكل کشور نمايندگان منتقدی هستند كه سابقه جبهه ندارند در حالي كه اكثر منتقدين شما يا دست ندارند يا پا ندارند يا تير در بدنشان است. مشکل کشور این است که عده ای می خواهند یک بار دیگر به رهبری انقلاب جام زهری بدهند و ما نمي گذاريم این جام زهر به رهبرمان تعارف شود.


کلیدواژه ها »

دیدگاه کاربران

احسنت. آفرین بر این نماینده شجاع.