هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 بهمن 1393 ساعت 00:00 2015-2-3 00:00:00
شناسه خبر : 203915

 گروه فضای مجازی- رجانیوز: اظهارات و اقدامات حاشیه ساز از سوی رییس جمهور و رسانه های حامی و منتسب به وی ادامه دارد و در حالی که همچنان بسیاری از مردم نسبت به سخنان آقای روحانی در جشنواره فارابی درباره «عقل و بدن ناسالم منتقدان» ابهامات بسیاری دارند، انتشار عکس پیاده روی ظریف و کری به همراه جملات حمایت آمیز رییس جمهور از تیم مذاکره کننده هسته ای در صفحه اینستاگرام رییس جمهور باعث واکنش گسترده کاربران به وی شده است.

 

به گزارش رجانیوز، در ادامه تعدادی از پیام های مخاطبان به رییس جمهور در این باره را می خوانید:

 

نگذارید کسانی که به شما رای دادند پشیمان شوند
 
Yasna7474 با انتقاد از اینکه رئیس جمهور پاسخ منطقی به منتقدانش نمی دهد نوشت:
 
 
«آقای روحانی چرا شما هیچ وقت در سخنرانی هاتون پاسخ منطقی به منتقداتون نمی دید؟ من تا قبل از سخنرانی های شما اصلا منتقدتون نبودم ولی به نظرم این نوع خطاب کردن ها مثل بیسوادها، بی شناسنامه، بزدل و ترسو و لرزان، خدا عقل سالم بهتون بده اگه بدن سالمی داشته باشید، برید به جهنم و... شایسته یک رئیس جمهور نیست ... لطفا نذارید کسانی که به شما رای دادن از کارشون پشیمون بشن»
 
 
اثر مذاکرات بر قیمت نفت
 
saeedsalmani93 نیز نوشت:
 
 
اثر مذاکرات رو دیدیم. پول نفت رو رسوندید به نصف!
 
 
تابو شکنی ها هیچ مشکلی را حل نکرد
 
chertnevis هم چنین نوشت:
 
 
«نه شکستن تابوی مذاکره با آمریکا ، نه تماس تلفنی روحانی و اوباما، نه مذاکره مستقیم و دوجانبه ایران و آمریکا و نه بگو و بخندها و مصافحه‌ها و معانقه‌ها و عکس‌های یادگاری ظریف و کری، هیچ کدام مشکلی را حل نکرد!
 
نه دشمنی و توهین‌ها و تحقیرها و تهدیدهای آمریکا کم شد. نه تحریم‌ها لغو شد. نه تحریم‌های جدیدی وضع نشد. تازه توطئه نفتی آمریکا و عربستان و کاهش شدید قیمت نفت هم شده است قوز بالای قوز!
 
حالا اگر فکر کردند این پیاده‌روی‌ها و این ژست دوستی گرفتن‌ها مشکلی را حل می‌کند ، زهی خیال باطل. پیاده‌روی که سهل است ، هزار تا کار خارق‌العاده دیگر هم بکنند ، آش همین آش است و کاسه همین کاسه!»
 
 
با تمام امتیازات داده شده چیزی به دست نیامده تا حتی دست شما هم باز شود
 
mat.airliner il در بخشی از کامنت خود آورد:
 
 
«جناب روحانی در آن طرف برای هیئت خودشان هم تشویق هست و هم انتقاد و در این طرف هم همینطور. چرا شما منتقد را با دید سخیف می نگرید؟ چه كسي به كفش و لباس هييت إيراد گرفت ؟! سخن از اين است كه آنها نميخواهند ما انرژي هسته اي داشته باشيم ! سخن این است که با تمام امتیازات داده شده چیزی به دست نیامده تا حتی دست شما هم باز شود! جناب روحانی نقد ما به مذاکرات از باب بی اعتمادی به طرف مقابل است که رهبری آن را دشمن می خواند و متاسفانه شما آن دشمن را عامل رونق و چرخاندن امور کشور تلقی می کنید.»
 
 
آرزوی ده دقیقه ای!
 
nahidjahanbakhsh نوشت:
 
 
«آرزو داشتم اندازه ده دقیقه رییس جمهور مشکلات ما رو گوش می دادند.»
 
 
آقای وزیر قدم بزن!
 
milad_almasi هم با اشاره به پیاده روی ظریف و کری نوشت:
 
 
قدم بزن آقای وزیر قدم بزن؛
 
روی خونهای شهدای گردان حنظله... قدم بزن؛
 
روی آستین جدا افتاده ی حسین خرازی... قدم بزن؛
 
مقابل چشمهای به در خیره شده ی آرمیتا... قدم بزن؛
 
روبروی چشمهای مادر شهید بهروزی... قدم بزن؛
 
 
 برای چه انقلاب کردیم؟
 
s.m_h_t.n  با انتقاد از روند مذاکرات نوشت:
 
 
«آیا ما برای محبوب شدن در نظر استکبار و امپریالیسم انقلاب کردیم یا برای اعتقاد به نفی طاغوت و کفر و استکبار؟ اگر هدف ما دومی باشد قطعا باید تحریم را هم انزوا بدانیم. و قطعا همچنانکه چندین بار به دلیل عدم به رسمیت شناختن حقوق همجنس بازها ازسوی شورای حقوق بشر وسایر نهادهای فرادستی محکوم شده ایم در آینده نیز به همین دلایل ممکن است بازهم مشمول محکومیت قرار بگیریم و شما هم این را انزوا بدانید آیا ما باید تا آنجایی پیش برویم که اعمال قوم لوط را به رسمیت بشناسیم تا شما نگویید ما منزوی شده ایم؟کدامش انسانی است؟»
 
 
قهقه های بی پایان 
 
tarkeshe_velgard نوشت:
 
 
تا کی بوجه مملکتو به اسم مذاکره صرف سفرهای خارج از کشورتون می کنید و فقط میرید میشینید قهقهه می زنید به جای گفتگو؟
 
 
اما حسین شرفش را نفروخت!
 
mohsen_balaverdi هم نوشت:
 
 
فقط یک کلام. امام حسین شرفش رو نفروخت!
 
 

 
یه کم خونسرد باش، هر چقدر هم دوست داری مذاکره کن!
 
ali.asghar.110 هم با ادبیاتی طنز آمیز نوشت:
 
 
       
 
«خدا عقل سالم را به بدن سالم بدهد...خداوکیلی خودتم فهمیدی چی گفتی؟! یعنی هرکی مریض بود خدا نباید بهش عقل بده؟! بابا یکمی خونسرد باش...هرچقدردوست داری مذاکره کن خب»
 
 
قرآن همه چیز را برایمان توضیح داده است
 
mahdi110 هم  ضمن اشاره به اینکه «بالاخره آمریکا و اروپا کی از ما راضی می شوند؟» پاسخی قرآنی به آن داد:
 
 
 
 
هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته های آنها شوی، و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!

 
از لوله آمریکا گلوله بیرون می آید نه گل!
 
Irson2015 نوشت:
 
 
«خدا عقل سالم بدهد به بدن هایی که فکر می کنند از لوله جلادی مثل آمریکا به جای گلوله گل بیرون می آید.»
 

عزتی که از دست رفته است
 
Zeitoon2 هم نوشت:
 
آقای روحانی قبلا همین کشورهای همسایه که می رفتیم برامون دو انگشت به نشانه پیروزی می بردند بالا که جلوی آمریکا کم نیاوردیم. کلی عزت داشتیم. نون شب هم تو سفره کم داشتیم. الان نون شب تو سفرمون همونطور کمه اما عزت هم نداریم. همسایه های بی سوادمون هم فهمیدن ما جلو آمریکا کم آوردیم و همه می گن ترسیدین! ما مردم که در متن جامعه هستیم بیشتر حس می کنیم وقتی پامون از مرزها بیرون میره چی میگن. والا خیرخواه دولت شماییم ولی واقعا خیلی ذلیل داریم نشون می دیم جلوی آمریکا و اروپاییها.
 

جا به جا شدن معیارهای ارزش و افتخار!
 
rezavarse  نیز نوشت: 
 
 
گویا ارزش و افتخار در کشور عوض شده. کجا عقل و انسانیت می گوید قدم زدن با دشمن افتخار است وای بر ما خدایا ما را هدایت فرما