هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 21:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 3 مهر 1387 ساعت 15:09 2008-9-24 15:09:51
شناسه خبر : 2030

گروهك تروريستي منافقين همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد، دانشجويان و دانش‌آموزان ايراني را به شورش در خيابان‌ها فراخواند.

به گزارشرجانيوز به نقل ازفارس، گروهك منافقين در اطلاعيه‌ خود با تلاش براي انحراف افكار عمومي در جهت اهداف خود، از دانش‌آ‌موزان و دانشجويان ايراني خواست كه مهرماه را به ماه اعتراض و شورش تبديل كنند.

اين گروهك تروريستي از محصلان مدارس و دانشگاه‌ها خواسته است كه دانشگاهها و مدارس و همه مراكز آموزشي را به كانونهاي اعتراض و شورش تبديل كنند.

سركردگان گروهك تروريستي منافقين كه دست خود را از دستيابي به اهداف ترويستي در ايران كوتاه مي‌بينند، كوشيده‌اند جوانان ايراني را به تقابل در مقابل نيروهاي نظامي و انتظامي ايران تحريك كنند تا در اين ميان اهداف دشمنان ملت ايران محقق شود.

مريم رجوي يكي از سركردگان گروهك منافقين نيز در پيامي به همين مناسبت مدعي شد كه انتصاب نيروهاي اصولگرا و ارزشي در رياست دانشگاهها، نظارت بر كنكور و آنچه كه وي جلوگيري از تحصيلات عالي عده زيادي از مستعدترين جوانان مي ناميد، از عواملي است كه بايد دانشجويان و دانش‌آموزان ايراني براي آن دست به شورش بزنند.

اين سركرده گروهك منافقين كه گروهك متبوع وي صدها عمليات انفجار و ترور براي كشتار مسئولان و مردم بيگناه ايران در پرونده خود دارد، مدعي شده كه تلاش‌هاي آنان تلاش هايي دموكراتيك بوده و هست!