هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 1 فروردين 1399
ساعت 08:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 27 دى 1393 ساعت 00:00
شنبه 27 دى 1393 03:30 ساعت
2015-1-17 00:00:00
شناسه خبر : 202310

گروه فضای مجازی- رجانیوز: «من عاشق محمد(ص) هستم»؛ این حرف دل میلیاردها مسلمان است که از روز گذشته و پس از اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام، در قالب عکس و پوستر و سلفی‌های اینستاگرامی به زبان آمده تا توجه سراسر فضای مجازی را به خود جلب کند.

توهین به «عشق» بیش از یک میلیارد انسان، اتفاق کوچکی نیست که بشود به سادگی از کنار آن گذشت. جز انسان‎هایی که خودخواهی‎های مدرن موجب شده تا از نزاکت درک مفهوم عشق آنهم به وجودی بلندمرتبه چون پیامبر رحمت محروم باشند، از هیچ جماعت و انسان دیگری نمی توان انتظار داشت تا با تمسخر به این عشق جهانی میلیاردها انسان در طول تاریخ، توهین کنند.

این رفتار از آنهایی که ادعای تجدد دارند آنقدر ناراحت کننده هست که مسلمانان جهان را به تکاپو بیاندازد تا فریاد بزنند «ما عاشق محمد(ص) هستیم»، شما بخاطر خودخواهیتان به عشق ما مسلمانان توهین کرده اید.

فعالان مجازی مسلمان در سراسر دنیا این‌بار اعتراض خود را به توهین غرب علیه اعتقادات و نیز پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد (ص) با راه‌اندازی کمپین‌های مجازی در فضای شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده‌اند.
 
در ایران نیز بسیاری از شخصیت‌های فرهنگی و هنری و مردم به کمپین جهانی «عشاق محمد(ص)» پیوسته‌اند. در ادامه بخشی از تصاویر این کمپین جهانی را می‌بینید: