هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 10 خرداد 1399
ساعت 01:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 30 بهمن 1393 ساعت 11:57
پنجشنبه 30 بهمن 1393 11:22 ساعت
2015-2-19 11:57:29
شناسه خبر : 199065
سایت تاریخ انقلاب در حوزه تاریخ معاصر، بویژه تاریخ انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اندیشه اصیل انقلاب اسلامی در حال فعالیت است./ تلاش این سایت بر این است که وقایع و جریان‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اندیشه‌ای مختلف را با تکیه بر اسناد متقن، در دسترس عموم قرار دهد تا با تحلیل‌های منطبق با واقع، حقانیت انقلاب اسلامی آشکارتر گردد.
 
به گزارش598، همزمان با سی‌وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سایت تاریخ انقلاب  توسط برخی پژوهشگران جوان تاریخ معاصر ایران راه‌اندازی شد.
 
سایت تاریخ انقلاب در حوزه تاریخ معاصر، بویژه تاریخ انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اندیشه اصیل انقلاب اسلامی در حال فعالیت است.
 
نویسندگان و گردانندگان این سایت معتقدند در زمینه تاریخ دهه شصت و هفتاد جمهوری اسلامی به عمد یا تغافل، کار درخور و شایسته‌ای صورت نپذیرفته است، و بیم آن می‌رود که با گذشت زمان، همان بلایی که بر سر تاریخ مشروطه و پهلوی آمده، بر این برهه نیز اتفاق بیفتد و مغرضان از این خلاء استفاده کرده و تاریخ مجعول و دست‌کاری ‌شده به نسل‌های آینده تحویل دهند.
 
 
به گفته محمدرضا امینی سردبیر تاریخ انقلاب، تلاش این سایت بر این است که وقایع و جریان‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اندیشه‌ای مختلف را با تکیه بر اسناد متقن، در دسترس عموم قرار دهد تا با تحلیل‌های منطبق با واقع، حقانیت انقلاب اسلامی آشکارتر گردد.
 
لازم به ذکر است که سایت تاریخ انقلاب بر روی آدرس tarikhenghelab.com در دسترس مخاطبین و علاقه مندان می باشد.