هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 16:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 14:42
يكشنبه 19 بهمن 1393 14:40 ساعت
2015-2-8 14:42:30
شناسه خبر : 198067
پس از برگزاری دو مرحله از سلسله‎ همایش‎های همگرایی اصولگرایان که با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی و آیت‎الله علم الهدی در تهران و برخی استان‎های کشور برگزار شد، حجت‎الاسلام تقوی که عملا غیر رسمی دبیری این جلسات را بر عهده گرفته است، اعلام کرده بود به زودی دیدار مشترک آیت ‎الله مصباح یزدی، آیت‎الله موحدی کرمانی و آیت‎الله یزدی برگزار خواهد شد.
گروه سیاسی – رجانیوز: آنچنان که حجت‎الاسلام تقوی، خبر داده است، نشست سه‌جانبه آیات مصباح، موحدی و یزدی تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد.
 
به گزارش رجانیوز، در ماه‎های گذشته و پس از برگزاری دو مرحله از سلسله‎ همایش‎های همگرایی اصولگرایان که با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی و آیت‎الله علم الهدی در تهران و برخی استان‎های کشور برگزار شد، حجت‎الاسلام تقوی که عملا غیر رسمی دبیری این جلسات را بر عهده گرفته است، اعلام کرده بود به زودی دیدار مشترک آیت ‎الله مصباح یزدی، آیت‎الله موحدی کرمانی و آیت‎الله یزدی برگزار خواهد شد.
 
این در حالی است که اعلام این خبر تحلیل‎های مختلفی را در جمع فعالین سیاسی درباره آینده جریان اصولگرایی و ساز و کارهای سیاسی انتخاباتی آن به دنبال داشت.
 
در همین حال، حجت‌الاسلام تقوی در گفت‌و‌گو با فارس، اعلام کرده است این نشست تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد.
 
تقوی تصریح کرد: ارتباط با این بزرگواران وجود دارد و انشاالله این دیدار تا پایان سال انجام خواهد شد.