هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 24 شهريور 1398
ساعت 12:17
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 7 آبان 1393 ساعت 12:45 2014-10-29 12:45:05
شناسه خبر : 192061

فردی که با سوءاستفاده از اعتماد دوست خود اقدام به خرید اینترنتی با اطلاعات کارت بانکی وی کرده بود توسط پلیس فتا در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش فارس، سرهنگ حسینی پور در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا و طرح شکایت مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب وی، تیم اقتصادی این پلیس وارد عمل شد.
 
رئیس پلیس فتای استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که وجوه کسر شده صرف خرید اینترنتی از سایت‌های فروش شده است.
 
وی افزود: با بررسی های تخصصی و شناسایی آدرس هایی که اقلام خریداری شده به آن محل ارسال شده بود متهم شناسایی و برای روشن شدن سایر ابعاد ماجرا به این پلیس احضار شد.
 
حسینی پور تصریح کرد: متهم با مشاهده مدارک مستدل و غیر قابل انکار این گونه به بیان ماجرا پرداخت و گفت: « دوست من سرباز است و امکان اینکه همیشه برای انجام امورات بانکی و خریدهای خود از واحد خدمتی خارج شود وجود ندارد؛ بنابراین کارت بانکی خود را در اختیار من قرار داد؛ من هم نیز رمز دوم کارت را فعال کردم و چند فقره خرید اینترنتی انجام دادم.»
 
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خاطرنشان کرد: در ادامه بررسی، متهم که از عمل خود اظهار ندامت و شرمندگی می کرد به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.