هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 19 فروردين 1399
ساعت 01:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 1 تير 1393 ساعت 12:10
يكشنبه 1 تير 1393 16:40 ساعت
2014-6-22 12:10:45
شناسه خبر : 176079

آیین افتتاحیه «مجمع مراکز تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی» به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دوم تیر سال جاری در مجتمع فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود.

به گزارش رجانیوز، بی‌شک آینده ایران اسلامی در گرو رشد و بالندگی کودکان و نوجوانان این سرزمین که آینده‌سازان انقلاب اسلامی هستند، است. از این رو تولید محصولاتی که مروج فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی باشند، از ضروریات این حوزه به شمار می‌رود که یکی از مهمترین این محصولات، نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان است.
 
به همین منظور و در جهت ساماندهی مراکز تولید و توزیع، هم‌افزایی و افزایش ظرفیت‌ها، شناسایی و تلاش جهت رفع موانع قانونی توسعه فعالیت‌‌های این حوزه، شناسایی نقاط قوت و ضعف مراکز و تلاش در تقویت قوت‌ها و اصلاح ضعف‌ها و تلاش برای افزایش فعالان و همچنین افزایش کمی وکیفی تولیدات، همگی برندهای تولیدکننده و توزیع‌کننده، اقدام به راه‌اندازی «مجمع مراکز تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی ایرانی» با 16 عضو فعال در حوزه تولید و توزیع نوشت‌افزار اسلامی ایرانی، کرده است تا با یک برنامه‌ریزی منسجم و حرکت مشترک برای سال جاری درصدد نوشت‌افزار اسلامی ایرانی را به میزان قابل توجهی نسبت به سال گذشته افزایش دهند.
 
 
آیین افتتاحیه این مجمع دوشنبه 2 تیر سال جاری ساعت 17 با حضور خانواده‌های محترم شهدا، مسئولان و مدیران فرهنگی، فعالان صنف نوشت‌افزار، هنرمندان، جمعی از فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی و اصحاب رسانه در مجتمع فرهنگی سرچشمه واقع در خیابان بهارستان، نرسیده به سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی‌پور، سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود.