هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 فروردين 1398
ساعت 01:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 27 تير 1388 ساعت 17:47 2009-7-18 17:47:00
شناسه خبر : 17591

اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان در نامه‌اي به مشايي تأكيد كرد: مصلحت امروز جريان اصولگرايي و خط تحقق آرمان‌هاي امام راحل را در استعفاي هر چه زودتر شما از سمت معاونت اولي رياست جمهوري مي‌دانيم.

به گزارش فارس،‌ متن نامه اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان به اسفنديار رحيم‌مشايي به شرح ذيل است:

جناب مشايي

خبر انتخاب شما از سوي رييس‌جمهور قانوني موجب تعجب بسياري از نيروهاي ارزشي و دانشجويان آرمانخواه گشت كه همگي بالاتفاق در انتخابات پيشين، بار تخريب و توهين آقاي احمدي‌نژاد توسط مخالفان را به دوش گرفته و از كانديداتوري ايشان حمايت كرده بودند. چه آنكه تصور رايج در مجموعه نيروهاي ارزشي بر اين بود كه دولت دهم با بهره‌جويي از تجربه 4 ساله راه را بر هزينه‌هاي زائد بسياري كه نتيجه بي‌تجربگي‌ها و اشتباهات شخصي بود را خواهد بست.

در اين شرايط دانشجويان آرمانخواه اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان بر مبناي همان استدلالي كه در هر دو انتخابات سال 84 و 88 بهترين انتخاب را آقاي احمدي‌نژاد مي‌دانست و صراحتا از ايشان حمايت كرد، مصلحت امروز جريان اصولگرايي و خط تحقق آرمان‌هاي امام راحل را در استعفاي هر چه زودتر شما از سمت معاونت اولي رياست جمهوري مي‌داند. بدان اميد كه با توجه به سابقه شما در ماجراي "دوستي با مردم اسرائيل" و موضع‌گيري صريح رهبري در قبال آن دو متاسفانه نامه نه چندان مودبانه شما به رهبر انقلاب و البته موارد بسيار ديگر، انتخاب شما سبب ايجاد اختلاف ميان دولت دهم و بدنه مردمي كه راه خود را در كلام رهبري عزيز مي‌جويد، نگردد. بي‌ترديد هزينه‌هاي سنگين اين انتخاب متوجه شما نيز خواهد بود.