هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 فروردين 1398
ساعت 01:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 27 تير 1388 ساعت 14:13 2009-7-18 14:13:25
شناسه خبر : 17581

اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل در نامه‌اي به رئيس‌جمهور، انتصاب اسفنديار رحيم‌مشايي به عنوان معاون اول رئيس‌جمهور را مورد انتقاد قرار داده و آن را اقدامي عجيب و عجولانه خواند.

به گزارش خبرگزاري فارس متن نامه سرگشاده اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل به محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور كشورمان به شرح ذيل است:

جناب آقاي دكتر احمدي ن‍ژاد، سلام

هنوز از دو حماسه سترگ 22 خرداد ماه و نماز جمعه تاريخي 29 خرداد كه مهمترين پيام آن‌ها راي دوباره مردم به جمهوري اسلامي، استقامت بر گفتمان امام روح الله (قدس سره) و تجديد بيعت با مقام عظماي ولايت بود، چند هفته بيشتر نمي گذرد.

هنوز پيكر مجروح و صدمه ديده نظام مقدس جمهوري اسلامي كه در اين چند هفته مورد هجمه جدي ظالمان و منافقين داخلي و خارجي قرار گرفته بود فرصت التيام نيافته است.

هنوز ديكتاتورمآبان و قانون گريزان داخلي، مفسدان و مكندگان خون مردم و مسرفان به ناحق بيت المال، با نهايت بي شرمي براي اين ملت مظلوم چنگ و دندان نشان مي‌دهند.

هنوز 70 ميليون ايراني كورسوي اميدي كه در 22 خرداد ماه به او راي دادند را باور دارند، هنوز اين مردم درد دل‌هاي مقام معظم رهبري(مد ظله) با مولايمان حضرت صاحب الامر (عج) را در گوش دارند و داغ آن را در سينه با خود حمل مي‌كنند.

اما آقاي دكتر احمدي‌نژاد

شما چه كرديد؟! نقش شما در اين ميان چه بود؟! آيا غير از اين بود كه در اقدامي عجيب و عجولانه معاون اولي خود را به فردي سپرديد كه بارها و بارها گاف‌هاي سياسي و اعتقادي وي مايه تالم خاطر بسياري از مردمان اين مرز و بوم و ملت‌هاي آزادي‌خواه گرديد كه اميدي جز به مقاومت تحت لواي نظام مقدس جمهوري اسلامي نداشتند.

متاسفانه رسانه‌هاي معاند كه هميشه تيشه به ريشه اين مردم و اين انقلاب مي‌زدند گوش عالم و آدم را كر كردند كه مردم جهان بدانيد محمود احمدي‌ن‍ژاد، اسفنديار را به عنوان معاون اول خود بر گماشت و پوزخند مي‌زنند بر هيمنه آن عده‌اي كه با تكيه بر باورهاي خود به شما راي دادند و سكانداري خدمتگزاري جهت تحقق پيشرفت كشورشان را براي 4 سال ديگر به احمدي‌نژاد سپردند.

شايد عده‌اي بگويند اشتباه را بايد ابتدا در پس گوش فرد گفت اما وقتي كه ديگر دشمنان ما و شما از فرط خوشحالي گريبان چاك مي‌دهند و فغان و فرياد سر داده‌اند و از عمق جان نعره مي‌زنند آيا اين نجواهاي در گوشي هم شنيده مي‌شود؟

آقاي دكتر احمدي‌ن‍ژاد

بدانيد اگر نقدي هم باشد جريان دانشجويي كشور هيچ وقت خود را به مصلحت سنجي‌هاي خيالي و كاذب اسير نمي‌داند و در اين ايام تكليف و رسالت خود را به نحو احسن و صادقانه انجام خواهد داد و اجازه پايمال شدن ذره‌اي از حقوق اين ملت خون و جان داده را نمي‌دهد.

بدانيد كه باز هم همين جريان دانشجويي مسلمان است كه ضمن حمايت از رفتارهاي انقلابي شما و سيلي‌زدن هاي مكرر بر گوش دشمنان شما و اين انقلاب، عرصه را براي خدمتگزاري جنابعالي به اين ملت فراهم مي آورد. اما آقاي دكتر احمدي‌نژاد شما هم قدري فراتر از خود نظاره‌گر اطرافيانتان باشيد و بيشتر از اين، عامل صدمه ديدن فرزندان نسل سومي امام روح الله(قدس سره) نباشيد.

ما هنوز شما را به عنوان همسنگر خود براي ريشه كن كردن مافياي قدرت و ثروت قبول داريم و نظاره‌گر و همرزم شما در زمين زدن آنان هستيم.

راستي دكتر، شنيده‌ايم علي كردان هم در پشت درب اتاق معاونت اجرايي رياست جمهوري به انتظار نشسته است و رحيمي مآبان و ... هم دندان طمع تيز كرده‌اند. مگر عبدالله جعفرعلي‌جاسبي را از ياد برده‌ايد؟

ما كه باور نداريم، چرا كه در ميان خط امام و رهبري بودن شما و ديگر داعيه‌داران اين آرمان فاصله‌ زمين تا آسمان را مي‌بينيم و در آخر اعلام مي‌نماييم كه اگر اين اتفاق بيفتد يك صدا فرياد بر مي‌آوريم "هيهات من الذله " و به رسالت جريان دانشجويي مسلمان عمل خواهيم نمود.

والسلام علي من اتبع الهدي
شوراي مركزي اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه‌هاي سراسر كشور