هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 28 اسفند 1397
ساعت 21:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 12 خرداد 1393 ساعت 17:27 2014-6-2 17:27:44
شناسه خبر : 174489

 خوانندگی یک خواننده پاپ به نمایندگی از ایران در یک فستیوال موسیقی آن هم به بهانه جام جهانی با رقص دختران روسی و کنار هم قرار گرفتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و اسرائیل همراه شد.

 
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ این فستیوال از تاریخ ۲۳ May (دوم خرداد) تا ۱ June (یازده خرداد) در شهر مسکو و فضای باز و تجهیز شده recreation park برگزار شد.
 
یک خواننده پاپ کشور که برای اولین بار به صورت رسمی به نمایندگی از ایران در یک فستیوال جهانی موسیقی شرکت کرده بود، به زبان انگلیسی ترانه خود را اجرا کرد.
 
این اجرا حاشیه های قابل تاملی داشت؛ از حضور و همراهی برخی هنرمندان (همچون جواد هاشمی) با حرکات موزون و رقص دختران روسی گرفته تا کنار هم قرار دادن پرچم ایران واسرائیل بالای سن اجرا!
 
پیش‌تر سایت رسمی این مسابقات درباره اجرای برنامه فرزاد فرزین در فستیوال مسکو نوشته بود: «اجرایی تحسین برانگیر به همراه یک لایو پرفورمنس قدرتمند.»
 
 
فرزاد فرزین دقایقی پس از دریافت جایزه The Best Song Live در گفتگویی کوتاه گفت: خوشحالم که حاصل تلاش‌های چند ماهه ما بالاخره به نتیجه نشست.
 
وی ضمن تشکر از مسئولین فرهنگی کشور و حمایت‌های آنها برای حضور در این دوره از این فستیوال گفت: امیدواریم که این موفقیت‌های در موسیقی پاپ کشور ادامه داشته باشد و با حمایت دستگاه‌های فرهنگی بتوانیم باز هم برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنیم(!)
 
در فیلمی که در ذیل می آید، به دلیل مسائل اخلاقی، بخش هایی که مربوط به رقص دختران روسی است، حذف شده.