هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 18 اسفند 1399
ساعت 21:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 تير 1388 ساعت 18:08
دوشنبه 22 تير 1388 22:38 ساعت
2009-7-13 18:08:46
شناسه خبر : 17359

شبکه ایران: جریان رسانه‎ای نزدیک به هاشمی رفسنجانی در حالی تلاش دارد تا اقامه نماز جمعه این هفته توسط وی را یک اتفاق بسیار مهم جلوه دهد که طبق برنامه زمانبندی چندین سال اخیر نماز جمعه تهران، پس از آیت الله امامی کاشانی، هاشمی رفسنجانی نماز جمعه را اقامه کرده است.

در حالی که خطیب جمعه تهران روز 4 شنبه هر هفته از سوی ستاد اقامه نماز جمعه به رسانه  ها معرفی می شود، در یک اقدام سوال برانگیز، رسانه های نزدیک به فرزندان هاشمی رفسنجانی از روز یکشنبه خبر حضور هاشمی رفسنجانی در نماز جمعه تهران را به صورت گسترده ای پوشش دادند.

این رسانه ها در حالی تلاش کردند تا اقامه نماز جمعه این هفته تهران توسط هاشمی رفسنجانی را یک اتفاق بسیار مهم جلوه دهند که طبق برنامه زمانبندی چندین سال اخیر نماز جمعه تهران، پس از آیت الله امامی کاشانی، هاشمی رفسنجانی نماز جمعه را اقامه کرده است.

اما جریان رسانه ای نزدیک به هاشمی رفسنجانی پا را از این فراتر گذاشته و تلاش کرد غیبت هاشمی رفسنجانی در ایراد خطبه های نماز جمعه را به وقایع مرتبط با انتخابات نسبت دهد و غیبت وی را ناشی از دلخوری وی بداند، در حالی که حضور نیافتن هاشمی رفسنجانی در نماز جمعه جهت ایراد خطبه نماز جمعه تهران به این دلیل بود که در هفته ای که نوبت ایراد خطبه وی فرار