هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 16 خرداد 1399
ساعت 01:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 8 ارديبهشت 1393 ساعت 16:52
دوشنبه 8 ارديبهشت 1393 21:22 ساعت
2014-4-28 16:52:50
شناسه خبر : 171013

 الهام چرخنده  بازیگر زن سریال آوای باران بخاطر اعتقاداتش مورد حمله و اهانت ارازل و اوباش قرار گرفت.

به گزارش  «خبرنامه داشجویان ایران»: پس از آنکه این بازیگر زن چندی پیش و در ایام نوروز، به رسم ادب ابتدا عید را به مقام معظم رهبری تبریک گفت، موج تخریب ها و توهین ها علیه وی آغاز شد و کار به جایی رسید که عده ای به خودرو وی حمله کردند و باشکستن شیشه های ماشین وی، او را مورد اهانت و توهین قرار دادند.

پیش از این نیز این ماجراها برای عده ای دیگر از هنرمندان کشورمان اتفاق افتاده و عده ای اوباش منتسب به جریان روشنفکری، برخی هنرمندان را که به نظام و انقلاب متعهد بودند را مورد توهین و تخریب و اذیت و آزار قرار داده اند.

شهاب حسینی بازیگر محبوب کشورمان بخاطر حضور و سخنرانی در دیدار بازیگران با مقام معظم رهبری در سال 89 از سوی این جریان مورد حمله و توهین و تخریب قرار گرفت.

پروانه معصومی نیز که در دیدار سال 89 بازیگران با مقام معظم رهبری حضور داشت و در این دیدار دقایقی به صحبت و سخنرانی پرداخت، از این قاعده مستثنی نماند و در فضاهای مجازی نیز کمپین های توهین و تنفر و تخریب علیه وی به راه انداختند.

محمد رضا شریفی نیا، بخاطر بازی در فیلم هایی نظیر اخراجی ها و قلاده های طلا و همچنین حضور در دیدار های مقام معظم رهبری ، از سوی جریانی خاص بشدت مورد تخریب و توهین قرار گرفته و کمپین هایی علیه وی راه اندازی شده است.

علی رام نورایی، بخاطر بازی در فیلم  ضد فتنه ی  قلاده های طلا بارها مورد تهدید و توهین و تخریب توسط اراز اوباش و معاندین نظام قرار گرفته است.

نقش آفرینی امین حیایی در فیلم قلاده های طلا حاشیه ساز بود. وی پس از این فیلم از موج حملات و توهین و تحریم ها در امان نماند و بارها بخاطر بازی در این فیلم مورد اذیت و آزار قرار گرفته است.

همچنین  دختر علیرضا افتخاری نیز در ایام فتنه 88 بخاطر مواضع انقلابی پدرش، از طرف اهالی فتنه مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

پس از این قضایایی که ذکر شد این بار نوبت الهام چرخنده بود که اوهم بخاطر ادای احترام به مقام معظم رهبری مورد حمله و اهانت قرار بگیرد، و با توهین و تهمت و حمله ارازل اوباش جریانی خاص به وی مورد اذیت و آزار قرار گیرد.

وی چندی پیش که این تهمت و توهین ها آغاز شده بود در صفحه اینستاگرام خود از این تهمت ها و توهین ها گلایه کرده بود و جوابی به آن ها داده بود که تصویر آن را در ادامه خواهید دید.