هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 28 اسفند 1397
ساعت 02:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 6 اسفند 1392 ساعت 11:37 2014-2-25 11:37:14
شناسه خبر : 165504

مطربی که به راحتی کارهایش به بازار آمده است در شمار کسانی است که در کنار ابراهیم حامدی و یغما گلرویی در حمایت از فتنه‌گران سال ۱۳۸۸ کارهای زیادی به بازار لس‌آنجلس عرضه کرده است چندی پیش نیز در سالگرد این فتنه کارهایی را با مضمون رها کردن جریان سبز و قرار گرفتن در صف سلطنت‌طلبان به بازار فرستاده است.

به گزارش تریبون مستضعفین شرکت ایران گام با خرید امتیاز آلبوم دهاتی شادمهر عقیلی از شرکت «فارس‌نوا» در شکل و شمایلی جدید آن‌را منتشر کرده است.
 
علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریورماه در مصاحبه با روزنامه اعتماد در خصوص تجدید چاپ آلبوم‌های موسیقی گفته بود:
 
آلبوم های موسیقی که یک بار منتشر شود برای تجدید نشر احتیاج به مجوز ندارد مگر تغییر گرافیک روی آلبوم. برای کتاب ها نیز هر تجدید نشر مجوز لازم ندارد مگر کتاب هایی که قدیمی هستند و بسته به شرایط روز باید تغییراتی در آن ایجاد شود.
 
روزنامه کیهان نیز در این خصوص نوشت:
 
هفته گذشته شرکت ایران گام اقدام به انتشار یکی از آلبوم‌های خوانندگان لس‌آنجلسی در ایران نمود که انتشار آن بعد از مهاجرت ۱۴ ساله این مطرب به لس‌آنجلس بسیار سوال‌برانگیز بود.
 
جالب اینکه مدیر این موسسه در پاسخ خبرنگاران شگفت‌زده از انتشار آلبوم می‌گوید: «وقتی مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تولید و نشر آثار یک خواننده یا اثر هنری صادر می‌شود تا زمانی که مراجع قضایی دستور رسمی مبنی بر توقف نشر یا مواردی از این دست صادر نکند منعی برای انتشار چندباره آن وجود ندارد.
 
در حالی که برخلاف گفته‌های این تهیه‌کننده، ناشران و تهیه‌کنندگان آثار هنری موظف‌اند برای هربار نوبت انتشار، مراتب را به اطلاع زیرمجموعه‌های کتاب، موسیقی و… در وزارت ارشاد اسلامی برسانند و در صورت دادن مجوز اقدام به تکثیر و پخش آن نمایند.
 
مطربی که به راحتی با مجوز رسمی، کارهایش به بازار آمده است در شمار کسانی است که در کنار ابراهیم حامدی و یغما گلرویی در حمایت از فتنه‌گران سال ۱۳۸۸ کارهای زیادی به بازار لس‌آنجلس عرضه کرده است چندی پیش نیز در سالگرد این فتنه کارهایی را با مضمون رها کردن جریان سبز و قرار گرفتن در صف سلطنت‌طلبان به بازار فرستاده است.
 
آلبوم شادمهر پیشتر با این گرافیک توسط فارس نوا منتشر شده بود