هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 1 ارديبهشت 1400
ساعت 08:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 3 تير 1388 ساعت 10:53
چهارشنبه 3 تير 1388 15:23 ساعت
2009-6-24 10:53:26
شناسه خبر : 16373

در حالي كه تصاوير لحظه جان دادن دختري به نام ندا صالحي آقاسلطان به صورت گسترده در شبكه‌هاي خبري مخالف جمهوري اسلامي پخش شده و اين مسئله به پروژه‌اي براي بدنام كردن نيروهاي نظامي ايران تبديل شده است، يك منبع آگاه از افشاي سناريوي 3 مرحله‌اي تروريست‌هاي منافقين در قتل مردم، تصويربرداري و مخابره فوري اين تصاوير خبر داد.

در اين زمينه اين منبع آگاه به خبرنگار رجانيوز گفت: تحقيقات به عمل آمده در خصوص قتل اين دختر حاكي است تروريست‌هاي تك‌تيرانداز از بالاي بام يكي از ساختمان‌هاي مشرف به خياباني فرعي در اميرآباد تهران به سمت وي تيراندازي كرده‌اند.

وي با بيان اينكه در محل رخداد اين جنايت هيچ‌گونه درگيري وجود نداشته است، ادامه داد: بلافاصله پس از آنكه تيراندازي مي‌شود، تصاويري از لحظه جان دادن اين دختر تهيه مي‌شود. جالب اينجاست كه اين تصاوير توسط يك دوربين فيلمبرداري حرفه‌اي تهيه شده كه كيفيت بالاي تصاوير مؤيد اين ادعا است.

اين منبع آگاه افزود: در همين تصاوير منتشر شده مشخص است كه پس از شليك و افتادن اين دختر بر روي زمين، تنها حدود 5 نفر دور وي جمع مي‌شوند كه اين يعني در اين خيابان فرعي هيچ‌گونه درگيري وجود نداشته و تروريست‌ها نيز اين مكان خلوت را به منظور امكان فرار پس از عمليات انتخاب كرده بودند.

وي همچنين گفت: راننده خودروي حامل اين دختر و همراهش نيز بر غيرعادي بودن تيراندازي در آن منطقه و حضور فوري يك نفر دوربين به دست در صحنه قتل تأكيد كرد.

اين منبع آگاه خاطرنشان كرد: اسلحه‌اي كه با آن به سمت اين دختر شليك شده است، جزء سلاح‌هاي سازماني هيچ‌يك از نهادهاي نظامي نيست.

در همین حال، منابع انتظامی و امنیتی برای چندمین بار از مردم تهران درخواست کردند که در صورت مشاهده چنین صحنه ها و فضاهایی نیروهای انتظامی را در جریان قرار داده و از تکرار حواث تلخ این چنینی جلوگیری کنند.

همچنين يك مقام آگاه از تعقيب عامل تيراندازي به ندا صالحي آقاسلطان خبر داد و گفت: مأموران نيروي انتظامي به سرنخ‌هايي درباره عامل اين تيراندازي دست يافته‌اند.

اين مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سرنخ‌هايي كه از عامل تيراندازي، نوع اسلحه و گلوله و چگونگي شليك به‌دست آمده، افزود: با تحقيقات به عمل آمده از طريق دوربين‌هاي حاضر در صحنه، اظهارات شهود، بررسي محل حادثه، شناسايي و بازجويي از افراد حاضر در صحنه و گزارش پزشكي قانوني، مشخص شده است فردي به وسيله يك اسلحه قاچاق به طرف تني چند از حاضران در خيابان كارگر شمالي تيراندازي مي‌كند كه يكي از اين گلوله‌ها از پشت به ندا صالحي اصابت مي‌كند.

اين مقام در ادامه افزود: تحقيقات نيروهاي امنيتي و انتظامي براي كشف اين ماجرا كه آيا تيراندازي به سوي ندا صالحي به صورت كور يا هدفمند بوده، ادامه دارد.

وي در پايان تأكيد كرد: در هفته‌هاي اخير، نيروهاي امنيتي و انتظامي كشور دهها قبضه اسلحه قاچاق از نوع اسلحه‌اي كه به سمت ندا صالحي آقاسلطان شليك شده، از قاچاقچيان سلاح و در برخي منازل تيمي گروهك‌ها كشف كرده‌اند كه اين محموله‌‌ها عمدتاً از مرزهاي غربي وارد كشور شده بودند.