هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 29 مهر 1399
ساعت 03:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 آذر 1392 ساعت 16:46
شنبه 23 آذر 1392 20:16 ساعت
2013-12-14 16:46:16
شناسه خبر : 159100

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: افرادی مانند سریع القلم هنوز نقش مردم را در کشور درک نکرده اند و بهتر است رئیس جمهور در انتخاب معاونین و مشاورین خود دقت بیشتری داشته باشد ؛ چرا که افرادی با این طرز تفکر ممکن است به خود رئیس جمهور هم ضربه بزنند.

محمد حسن آصفری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی دانا ضمن انتقاد از اظهارات محمود سریع القلم گفت: اگر حضور مردم در پای صندوق های رأی و در انتخابات نبود، افرادی مثل سریع القلم به این جایگاه ها نمی رسیدند.
 
وی خاطرنشان کرد: این پست و مقام هایی که به دست آمده توسط این افراد از طریق مردم بوده است و این افراد نقش مردم را از پیروزی انقلاب تا کنون درک نکرده اند.
 
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: این افراد مردم ایران را تا کنون نشناخته اند و نمی دانند که ملت ایران از یک فهم، بصیرت و آگاهی بالایی برخوردار است و مردم بودند که با بصیرت خود انقلاب را به پیروزی رساندند.
 
آصفری یادآور شد: افرادی مانند همین راننده تاکسی ها و لبوفروش ها که به آنها توهین شده است، توانستند اداره جنگ را در دست بگیرند و 8 سال مقاومت را رقم بزنند و با شعور سیاسی خود در عرصه های مختلف سیاسی حضور پررنگ پیدا کرده و توطئه های دشمن را خنثی کردند.
 
وی تأکید کرد: بهتر است رئیس جمهور در انتخاب معاونین و مشاورین خود دقت بیشتری داشته باشد؛ چرا که افرادی با این طرز تفکر ممکن است به خود رئیس جمهور هم ضربه بزنند.
 
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس جمهور باید به این افراد تذکرات لازم را بدهد.