هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 آذر 1392 ساعت 12:45
شنبه 23 آذر 1392 16:15 ساعت
2013-12-14 12:45:56
شناسه خبر : 159067

رجانیوز: مردم شهرستان نایین و نمازگزاران جمعه این شهر در واکنش به امضای طومار جعلی به نام مردم نایین در خصوص در خواست آزادی نویسنده مقاله موهن روزنامه بهار پس از اقامه نماز جمعه این شهر ، راهپیمایی با شکوهی برگزار کردند؛ مردم نمازگزار با شعارهایی چون مرگ بر قلم به دست مزدور، وهابیت حیاکن شهرمارارهاکن ، لعنت حق بر منکر ولایت ، مرگ بر ضد ولایت علی (ع) و... انزجار خود را از حامیان و نویسنده مقاله موهن روزنامه بهار نشان دادند.

بیانیه پایانی این راهپیمایی که مردم با شعارهای الله اکبر خامنه ای رهبر آن را تایید نمودند به شرح ذیل است
 
1- ما مردم ولایتمدار و عاشق اهلبیت شهرستان نایین تنفر و انزجار خود را از عمل وقیحانه اصغر غروی نسبت به ساحت مقدس امیرالمومنین (ع) وصی بلا فصل نبی اکرم (ص) اعلان میداریم.
 
2- ما ضمن تشکر و قدر دانی از مسئولین قضایی و اطلاعاتی و امنیتی در برخورد با عناصر منفور و مزدور اجانب از آن مقامات محترم مصرانه میخواهیم که با برخورد مناسب و قاطعانه برای همیشه جلوی این گونه اسائه ادبها به ساحت مقدس اهل بیت (ع) گرفته و آنها را به اشد مجازات برسانید. 
 
3- ما از معدود افراد فریب خورده این شهرستان که دست خود را از دامن اهل بیت آل رسول علیهم السلام کوتاه کرده و در آتش جهل و فتنه وهابیت فاسد و مفسد گرفتار شده اند میخواهیم تا دیر نشده توبه کرده و به دامن پر مهر و رحمت اهل بیت (ع) برگردند. که نبی اکرم فرمود:  «ان مثل اهل بیتی کسفینه نوح من رکبها نجی و من تخلف عنها غرق » که هر کس از دامن اهل بیت دست کشید بدبخت و بیچاره و گمراه و از چشم مومنین می افتد. 
 
4- ما مردم مسلمان و شیعه و عاشق اهل بیت(ع) به مقامات امنیتی و قضایی میگویم امروز که دنیا در آتش وهابیون جنایت کار و دست پروردگان  انگلیس و آمریکا و اسرائیل میسوزد و همچون هند جگر خوار سینه مسلمانان را دریده و خون خوارگی میکنند و افراد معدود و منحرف و فاسد العقیده این شهرستان که پیرو وهابیت فاسد و مفسد هستند و با جمع آوری طومار و آلوده کردن  فضای مجازی به نام شهرستان نائین آبرو و حیثیت ما را در سطح کشور لکه دار کرده اند میخواهیم با این عناصر وابسته به اجانب و جاهل قاطعانه برخورد نموده  و همین جا شکایت خود را به محضرتان جهت اعاده ی حیثیت از این شهرستان عاشق امیرالمومنین (ع) و صدیقه شهیده فاطمه زهرا (س) تقدیم میداریم و منتظر جواب مناسب شما میمانیم.  
 
 
                 والسلام علی من اتبع الهدی     امت ولایتمدار شهرستان نایین 
 
امام جمعه محترم شهرستان نایین حضرت حجت الاسلام والمسلمین روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه قبل از راهپیمایی اشاره کردند امروز عده ای میخواهند غیرت مردم را تست کنند یک وهابی بی سواد اجیر شده اجانب به نام علی اصغر غروی به دستور اربابانش در روزنامه بهار با درج مقاله توهین آمیز، ولایت امیرالمومنین را زیر سوال میبرد و این بی سواد مفلوک مطرود منفور همه اعتقادات شیعه را به تمسخر میگیرد. وهابیت معتقد اند به اینکه ولایت اصلاً معنا ندارد، زیارات شرک است ، ساختن بقاع ائمه معصومین و حسینیه ها شرک است اصلاً تفکر وهابیت یک تفکر صهیونیستی است ، صهیونیست در دین یهودیت  و وهابیت در دین اسلام توسط انگلیسی ها به وجود آمد. دقیقاً همین تفکرات وهابی را علی اصغر غروی و غرویون منحرف و فاسد دارند. غروی معتقد است نظام اسلامی، غیر اسلامی است مردم و جوانان بی دین اند، نماز جمعه شیعه دینی و اسلامی نیست، حضرت زهرا شهید نشده است، همه ادعیه و زیارات در کتب شیعه جعلی است ، علی وصی پیغمبر نیست، توسل و شفاعت ائمه شرک است و به ساحت امیرالمومنین اهانت کردند. تفکر اینها دقیقاً تفکر وهابیت است و هیچ ذره ای با تفکر وهابیت فرق نمیکند این فرد یک وهابی تمام عیار است. آن چیزی که باعث تاسف و نگرانی است اینکه چرا در شهر میرزای بزرگ نائینی ، شهر مساجد و حسینیه ها ؛ کسی و کسانی انگشت شمار پیدا بشوند به دفاع از وهابیت طومار به نام مردم مسلمان نایین جمع کنند و در فضای مجازی به نام اتحادیه مسلمین نایین ، آبرو وشخصیت مردم نایین را ببرند . این ها در نایین  ویروس و میکروب هستند نباید فرصت بدهید سر بلند کنند ، جوانان با غیرت مرد و مردانه بایستید و نگذارید به اعتقاداتتان اهانت کنند نایینی ها عاشق اهل بیت هستند اگر انگشت شمار افرادی وهابی فاسد و مفسد و طرفداران وهابیت اند حسابشان از مردم نایین جدا است. من همین جا لازم میدانم از قوه قضاییه و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی این شهرستان تشکر کنم.