هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 21 آبان 1398
ساعت 07:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 خرداد 1388 ساعت 17:12 2009-6-10 17:12:37
شناسه خبر : 15672

"کاوه اشتهاردي" مدير عامل موسسه فرهنگي مطبوعاتي ايران روز چهارشنبه تاييد کرد که "نيروي انتظامي مسئوليت حفاظت از ساختمان مرکزي روزنامه ايران در خيابان خرمشهر در يکي از مناطق مرکزي تهران را به عهده گرفت".

به گزارش ايرنا اين مسئوليت در پي برخي تهديدات عليه روزنامه ايران، به نيروي انتظامي محول شده است.

مدير عامل موسسه فرهنگي، مطبوعاتي ايران گفت: شوراي تامين استان تهران با بررسي جزييات اين موضوع و با در نظر گرفتن تهديدات و اخبار رسيده، حفاظت از ساختمان روزنامه ايران را تصويب و به نيروي انتظامي ابلاغ کرد.

وي گفت: به رغم اين مسائل، فعاليت هاي موسسه فرهنگي، مطبوعاتي ايران بدون هيچ مشکلي در جريان است.

گفتني است اين تهديدات که طي هفته هاي گذشته جريان داشت، زماني اوج گرفت که ميرحسين موسوي شب گذشته در گفتگوي ويژه خبري ضمن نشان دادن ضمن نشان دادن صفحه نخست روزنامه ايران تيتر اصلي اين روزنامه در عصر دوشنبه را مورد انتقاد قرار داد.

دبير شوراي تامين استان تهران در گفت و گو با ايرنا گفت: با توجه به ارسال پيامک هاي تهديدآميز و تخريب هايي که اين روزها عليه روزنامه ايران صورت گرفته است و به دنبال درخواست مدير مسئول روزنامه ايران، شوراي تامين مصوب کرد اقدامات امنيتي و حفاظتي عوامل انتظامي از ساختمان اين روزنامه در تهران تشديد شود.

"صفرعلي براتلو" گفت: مدير مسئول روزنامه ايران، سه روز پيش درخواستي به شوراي تامين استان تهران ارسال کرد و در اين شورا تصميم گرفته شد به منظور جلوگيري از بروز درگيري و اغتشاش، نيروي انتظامي، از ساختمان اين روزنامه محافظت کند.

وي گفت: از روز گذشته عوامل انتظامي به منظور اجراي مصوبه شوراي تامين استان در محل مستقر شده اند.