هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 1 ارديبهشت 1400
ساعت 08:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 30 مهر 1392 ساعت 18:20
سه شنبه 30 مهر 1392 21:50 ساعت
2013-10-22 18:20:15
شناسه خبر : 154573
بعد از طراحي، انتشار و نمايش عمومي آثاري چون، «ادامه دارند هنوز»، «سرمايه ايراني»، «جنگ كار تا پيروزي» و... كه با استقبال مواجه شد، اينبار يكسري پوستر ديگر با عنوان «صداقت آمريكايي» طراحي شده و از روز گذشته در سطح شهر تهران به نمايش درآمده است. خانه طراحان انقلاب اسلامي با همكاري موسسه اوج دست اندركار توليد اين پوسترها بوده‌اند.

گروه فرهنگي: چند وقتي مي‌شود كه استفاده از هنرهاي تجسمي مخصوصاً كاريكاتور و پوسترهاي گرافيكي به ابزاري مهم براي انتقال انديشه‌هايي عميق تبديل شده است. حال آنكه اگر اين انديشه‌ها بخواهند در قالب نوشته بيان شوند، شايد با رديف كردن صدها كلمه هم نتوان از پس ابلاغشان برآمد.

به گزارش رجانيوز، از طرف ديگر هم راه پيدا كردن اين تصاوير به بيلبوردهاي محيطي در سطح شهر باعث شده تا عموم مردم هم مخاطبان اين هنر باشند، حال آنكه هنرهاي تجسمي غالباً كار چنداني با عموم مردم ندارند و در گالري‌ها ميزبان جمع محدودي از علاقه‌مندان هستند.

بعد از طراحي، انتشار و نمايش عمومي آثاري چون، «ادامه دارند هنوز»، «سرمايه ايراني»، «فلسطين تا فلسطين»، «جنگ كار تا پيروزي» و... كه با استقبال مواجه شد، اينبار يكسري پوستر ديگر با عنوان «صداقت آمريكايي» طراحي شده و از روز گذشته در سطح شهر تهران به نمايش درآمده است. خانه طراحان انقلاب اسلامي با همكاري موسسه اوج دست اندركار توليد اين پوسترها بوده‌اند.

اصلاً پوستر براي اين است كه پيام بدون كلمه قابل انتقال باشد، بنابراين بيشتر از اين درباره اين پوسترها توضيح نمي‌دهيم و شما را به ديدن آنها دعوت مي‌كنيم. با اين اميد كه اين روند همچنان ادامه داشته باشد و هنرمندان متعهد و كاربلد در اين مسير هر روز موفقيت بيشتري بدست بياورند.