هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 9 مهر 1392 ساعت 12:51
سه شنبه 9 مهر 1392 16:21 ساعت
2013-10-1 12:51:19
شناسه خبر : 152323
تعدادی از نمایندگان مجلس در انتقاد به مذاکره تلفنی رییس جمهور با اوباما با مراجعه به محمد رضا تابش، نماینده اردکان که مسئولیت جمع آوری امضای نامه حمایت از روحانی را بر عهده داشت، امضای خود را پس گرفتند.

رجانیوز - گروه سیاسی: تعدادی از نمایندگان مجلس که نامه حمایت از عملکرد رییس جمهور در نیویورک را امضا کرده بودند، پس از مذاکره تلفنی اوباما و روحانی نامه خود را پس گرفتند.

به گزارش رجانیوز، خبر حمایت 200 نماینده مجلس از عملکرد رییس جمهور در نیویورک در حالی روز گذشته به رسانه‌ها کشیده شد که بر اساس شنیده‌های خبرنگار ما این نامه فقط در حمایت از سخنان حجت الاسلام حسن روحانی در سازمان ملل و بعد از سخنرانی وی به امضای نمایندگان رسیده بود.

در همین حال، تعدادی از نمایندگان مجلس در انتقاد به مذاکره تلفنی رییس جمهور با اوباما با مراجعه به محمد رضا تابش، نماینده اردکان که مسئولیت جمع آوری امضای نامه حمایت از روحانی را بر عهده داشت، امضای خود را پس گرفتند.

بنابر این گزارش، صبح امروز روزنامه‌های حامی دولت با آب و تاب به انتشار این خبر پرداختند تا آنجا که روزنامه دولت تیتر اصلی خود را به این موضوع اختصاص داد و نوشت: "حمایت 200 نماینده از دیپلماسی روحانی"

روزنامه ایران در خبر خود این نامه را نامه تقدير از مواضع رئيس جمهور در مجمع عمومي سازمان ملل عنوان کرد و با تدلیس سیستماتیک! تلاش کرد که حمایت نمایندگان از گفتار رییس جمهور در سازمال ملل را به رفتار عجیب او در گفت‌وگوی تلفنی با اوباما تعمیم دهد.

بنابر خبر رسانه‌ها این نامه درحالی بناست امروز و بعد از یک هفته در صحن علنی مجلس قرائت شود که بسیاری از نمایندگان نسبت به سوء استفاده از امضای خود اطلاعی ندارند.