هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 4 آذر 1399
ساعت 02:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 6 مهر 1392 ساعت 15:40
شنبه 6 مهر 1392 19:10 ساعت
2013-9-28 15:40:42
شناسه خبر : 152026
البته هم‌زماني روز افتتاحيه بخش كاريكاتور در رجانيوز با گفتگوي تلفني حسن روحاني و باراك اوباما، از آن دست اتفاق‌هايي است كه معلوم نيست هرچند سال يكبار رخ مي‌دهد اما حداقل اين يكبارش جالب است. بيژني براي شروع هم طرحي به همين مناسبت كشيده است كه خيلي خلاصه خوشبينانه‌ترين تفسير از اين گفتگو را نشان مي‌دهد.

رجانيوز- گروه طنز و كاريكاتور: شايد كمي لغو باشد كه بخواهيم درباره فوايد و مزيت‌هاي كاريكاتور صحبت كنيم. با همه بي‌مهري‌هاي صورت گرفته نسبت به طنز و كاريكاتور، باز هم اين دوگونه هنري از پرمخاطب‌ترين مطالب منتشر شده در فضاي مجازي هستند. مخصوصاً كاريكاتور كه هم شيرين و مفرح است و هم نيازمند صرف كردن وقت زيادي نيست.

به اين دلايل و همه دلايلي كه شما مي‌دانيد و نياز به تكرارش نيست، قرار شده است تا ستون ثابت كاريكاتور در رجانيوز راه بيفتد. آنهم با محوريت هنرمندي كه سال‌هاست تند و تيزترين حرف‌ها را با زبان نرم و شيرين كاريكاتور و با همان امضاي معروف زنبور نشانش، بيان مي‌كند. مازيار بيژني مسئوليت اين ستون ويژه را بعهده گرفته است و قرار است علاوه بر خودش، پاي چند نفر ديگر از كاريكاتوريست‌هاي متعهد را هم به اين ستون باز كند.

البته هم‌زماني روز افتتاحيه بخش كاريكاتور در رجانيوز با گفتگوي تلفني حسن روحاني و باراك اوباما، از آن دست اتفاق‌هايي است كه معلوم نيست هرچند سال يكبار رخ مي‌دهد اما حداقل اين يكبارش جالب است. بيژني براي شروع هم طرحي كشيده است كه شاید بتوان به این گفتگو ربطش داد!

به هر حال ستون كاريكاتور رجانيوز با حضور مازيار بيژني حتماً حرف‌هايي ديدني(!) براي گفتن خواهد داشت كه بهتر است از دستشان ندهيد.