هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 1 بهمن 1396
ساعت 22:22
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 خرداد 1388 ساعت 13:57 2009-6-2 13:57:25
شناسه خبر : 15102

مورد آماج حمله انتقادات رسانه‌ها و روزنامه‌های چپی قرار گرفته‌ام که چرا مجری‌ای که یادش با خاطرات برنامه سحرگاه ماه مبارک رمضان عجین شده از رئیس جمهور کشورش حمایت می‌کند.

به گزارش شبکه ایران، فرزاد جمشیدی مجری بداهه‌گوی سیما در گفت‌و گو با شبکه ایران اعلام کرد: بعد از پایان برنامه دیدار نخبگان با رئیس جمهور مورد آماج حمله انتقادات رسانه‌ها و روزنامه‌های چپی قرار گرفته‌ام که چرا مجری‌ای که یادش با خاطرات برنامه سحرگاه ماه مبارک رمضان عجین شده از رئیس جمهور کشورش حمایت می‌کند.

مجری و نویسنده برنامه «ماه خدا» با اشاره به توهین‌ها و اهانت‌های مخالفان دولت در همایش 12 هزار نفری دوم خرداد افزود: آنچه تعجب‌برانگیز است سکوت این رسانه‌ها در بروز چنین وقایع تاسف برانگیز و توهین نسبت به منتخب مردم و مقامی است که حکم ریاست جمهوری خود را از رهبر کشور دریافت کرده است.

وی افزود: به‌راحتی اتهام می‌زنند که اجرای برنامه مناسبتی ماه مبارک رمضان و معنویت سحرگاهان با دریافت رشوه و قبول پست ومقام منافات دارد؛ اما آنچه که من در این برنامه به بداهه اعلام کردم کاملا مستند و بر اساس باورهای حقیقی یک هموطن ایرانی است.

فرزاد جمشیدی در نشست نخبگان که با حضور احمدی نژاد در جمع هزاران تن از نخبگان گروه‌های مختلف علمی و شمار زیادی از دانشگاهیان در محل سالن میلاد در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد با کنایه به مخالفان دولت گفت به دلایلی مانند مردمی بودن احمدی نژاد و دیدار وی با روستا نشینان و برگزاری مراسم عروسی ساده برای فرزندش به او رای نخواهد داد.

مجری این برنامه همچنین در انتقاد به رای سبز توسط یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دهم شعری را با این مضمون «سیدی تنها به رنگ سبز نیست، هیچ دانی مادر سادات کیست؟/ طالب سبزم نه آن سبز ریا، سبز هم بازیچه شد،‌ مهدی بیا» را قرائت کرد که مورد تشویق ممتد افراد حاضر در سالن قرار گرفت.

وی همچنین دربخشی از برنامه از توهینی که طرفداران یک نامزد در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی به دکتر احمدی نژاد کرده اند عذرخواهی کرده وگفت :جناب دکتر احمدی نژاد از توهین هایی که در سالن دوازده هزار نفری به شما شد معذرت می خواهم اما به سبک علی (ع) آنان را تشویق کنید چون ایرانی اند.

فرزاد جمشیدی در قالبی طنز یادآور شد: نکته آخر این که هیچگاه از محمود احمدی نژاد نخواهم گذشت که وامی که می بایست به برج ساز تعلق می‏گرفت به کشاورزان و مردم درمانده داد.

لازم به ذکر است چهره‌های برجسته و شاخص علمی و دانشگاهی ایران مانند ناصر سیم فروش جراج، پرفسور مجتبی شمسی پدر علم شیمی و برترین دانشمند جهان در سال ‪ ،۱۳۸۱‬زهرا السادات محمدی دکترای مهندسی مواد و بیومواد از دانشگاه صنعتی شریف، دکتر سید شهاب‌الدین صدر رییس سازمان نظام پزشکی، دکتر فرخ سعیدی پدر علم جراحی، دکتر حمید رضا ادراکی فلوشیپ و متخصص رادیولوژی و جانباز ‪ ۷۰‬درصد، دکتر حیدرعلی شبان فر استاد دانشگاه علم و صنعت و استاد برتر در سال ‪ ،۱۳۸۸‬کاپیتان شهریار خوش سیرت با ‪ ۷‬هزار سورتی پرواز، دکتر فریدون عزیزی فوق تخصص درون ریز و چهره ماندگار، دکتر منوچهر دوانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و دکتر جوانمردی استاد دانشگاه صنعتی امیر کبیر در این نشست صمیمی با بیان بخش‌هایی از پیشرفت‌ها و دستاوردهای علمی کشور در چهار سال اخیر و قابلیت های جامعه علمی و دانشگاهی در فرآیند توسعه حمایت خود را از محمود احمدی نژاد اعلام کردند. 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 


 

 

x