هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 شهريور 1399
ساعت 23:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 10 خرداد 1388 ساعت 14:40
يكشنبه 10 خرداد 1388 19:10 ساعت
2009-5-31 14:40:09
شناسه خبر : 14948

سخنگوي ستاد مردمي حاميان دولت اسلامي از رئيس دانشگاه آزاد خواست پول دانشجويان اين دانشگاه را هزينه ستاد تبليغاتي ميرحسين موسوي نکند.

به گزارش ايرنا به نقل از معاونت رسانه ستاد مردمي حاميان دولت اسلامي بنيامين شکوه فر با بيان اينکه مفسده مديريتي دانشگاه آزاد امروز به صحنه انتخابات رياست جمهوري هم کشيده شده است، گفت: پدرخوانده‌هاي سبزپوش و مجمع‌نشين دانشگاه آزاد اگر اعتقادي به انتخاب آزاد مردم ندارند حداقل هزينه ستادهاي خود را از بيت‌المال تامين نکنند.

وي اظهار داشت: مردم مثل کاخ نشينان و مالکان مادي و معنوي بانک‌هاي خصوصي ثروت انباشته ندارند که خرج ستادهاي خاص کنند و در هر کوچه و برزن ستاد تبليغاتي رنگارنگ راه بيندازند.

سخنگوي ستاد حاميان دولت اسلامي ادامه داد: ايشان مي‌توانند بخش کوچکي از ثروت خانواده خود را براي تبليغات ميرحسين هزينه کنند و لازم نيست از کيسه ملت ايران براي چاپ و توزيع کالاها و پيراهن‌هاي تبليغاتي هزينه کنند.

شکوه فر افزود: البته اين گونه بريز و بپاش‌ها سابقه اي ديرينه دارد، در دولت سازندگي مسابقه رفاه مد شد و در دولت بعد سند مملکت را به اسم عده‌اي خاص زدند و امروز همان افراد که در دولت عدالت از ويژه‌خواري محروم شدند، با کمک‌هاي مالي رئيس دانشگاه آزاد به دنبال بازگشت به قدرت هستند.

وي از قوه قضائيه خواست که به طور جدي با دخالت‌هاي انتخاباتي دانشگاه آزاد و کمک‌هاي غيرقانوني اين دانشگاه به کانديداي خاص برخورد کند.

سخنگوي ستاد حاميان دولت اسلامي با اشاره به هوشمندي مردم ايران ابراز اميدواري کرد که در انتخابات 22 خرداد پاسخ قاطع به زياده‌خواهان داده شود.