هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 مرداد 1387 ساعت 12:58
چهارشنبه 23 مرداد 1387 17:28 ساعت
2008-8-13 12:58:43
شناسه خبر : 148
سيد حسين طاهري

سيد حسين طاهري

بار دوم است كه از مردم اسرائيل نام مي بريد و ما را دوستدار آن ها قلمداد مي كنيد! بار اول كه گفتيد با شناختي كه از شما به دليل معاونت رئيس دولتي ضد صهيونيستي داشتم، گفتم اشتباه لفظي بوده است. خيلي ها هم تكذيب كردند و خيال همه راحت شد اما اين بار دوم است كه صراحتاً همان حرف را مي زنيد و تكذيب ها را ساختگي و از جانب خود نمي دانيد. پس حجت تمام است و به همين دليل بر خود فرض مي دانم مواردي را به اطلاع شما برسانم.

آيا مي دانيد مردم اسرائيل كه شما ما را دوستدار آن ها قلمداد مي كنيد، كيستند و از كجا سر بر آورده اند؟ دهها كتاب و مقاله و سخنراني تاكنون توسط فحول علماي اسلام و بالاتر از همه امام راحل (ره) و رهبر انقلاب درخصوص همين مردم نوشته و گفته شده است. آيا آن ها را خوانده ايد؟ اگر نه، بخوانيد و اگر خوانده و اين حرف ها را مي زنيد پس بايد توان علمي و دانش تاريخي مستندي در اين خصوص داشته و ارائه نماييد.

آيا مي دانيد همين مردمي كه شما با اين لحن آن ها را تبرئه مي كنيد، غاصب حق مسلم مردم فلسطين هستند؟ آيا مي دانيد آن ها در خانه هايي سكني گزيده اند كه صاحبان اصلي آن را به زور از كاشانه اشان بيرون كرده اند و به تصرف در آورده اند و همين مردم! شاهد تمام اين صحنه ها و اقدامات غاصبانه بوده اند؟
فيلم بازمانده، ساخته سيف الله داد را ديده ايد؟ در آن فيلم بخشي از يك واقعيت فاجعه بار تاريخ بشريت به تصوير كشيده شده است. يادتان هست دو نفر از همين مردمي كه شما مي گوييد و از لهستان كوچ كرده بودند، ريختند خانه آن دكتر فلسطيني را گرفتند و بچه او را دزديدند و بر او نام جهودي گذاشتند؟ موشه را كه يادتان است؟ آن فقط يك نمونه كوچك بود. مشت نشانه خروار...

مي دانيد بر قتل عام زن و مرد و پير و جوان و كودكان لبناني در قانا كه توسط سربازاني از همين مردم! انجام شد، همين مردم اسرائيل! در خيابان ها از خوشحالي رقص و پايكوبي مي كردند؟

آيا موشه دايان و شارون قصاب صبرا و شتيلا و نتانياهو و شيمون پرز و اولمرت و امثال اين آدمكشان قداره بند از دل همين مردم! برنيامده اند؟

ختم كلام! آيا فرمايشات مقام معظم رهبري در ديدار فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در 25 شهريور 1372 و مناسبت هاي ديگررا نخوانده و يا نشنيده ايد كه كه اين گونه بالاي دست همه بزرگان نظام و بر خلاف نظر آن ها كه شرعاً بر همه ما حجت است، اظهار نظر مي كنيد وبر آْن پاي مي فشاريد؟

«در قضيه فلسطين، آنچه حقيقت قضيه است، همين مطلبي است كه سال‌هاي متمادي است جمهوري اسلامي علناً و مستدلاًّ آن را بيان كرده است. يك باند و گروه وابسته و مزدور به قدرت‌هاي جهاني، با اتّكا به همين وابستگي‌شان، آمدند سرزمين فلسطين را غصب كردند. آيا كسي مي‌تواند منكر اين بشود؟! از اين چند ميليون صهيونيستي كه امروز در سرزمين‌هاي اشغالي ما در فلسطين هستند، چند نفرشان فلسطيني‌اند؟ پدرشان در فلسطين بوده يا خودشان متولّدِ فلسطين‌اند؟! بيگانه‌هايي هستند كه با اهدافي شوم، از جاهاي مختلف به اين‌جا آورده شدند، تا اين‌جا را پايگاهي قرار دهند، و نفوذ قدرتهاي استكباري را در منطقه، راحت گسترش دهند. آيا اين غصب نيست؟! آيا اين ظلم نيست؟! آيا اين محكوم نيست؟! اگر گروهي بروند خانه ديگري را، شهر ديگري را بگيرند، اين در نظر آزاديخواهان و مردم عادّي و منصف اهل هر دين و مذهبي مردود نيست؟»

آقاي مشايي! سخنان شما روح هزاران شهيد راه آزادي قدس شريف را آزرد. شك نكنيد. داغ خانواده هاي بسياري از شهدا و جانبازان و اسراي فلسطين و لبنان را تازه كرد. داغي كه اين بار يك خودي بر دل آن ها مي گذاشت!

متأسفانه اين صدا از حلقوم مسئولي ارشد در نظام اسلامي كه تنها حامي جدي ملت مظلوم و ستم كشيده فلسطين است، آتش به جان هر آزاده در جهان مي زند. با اين حرف دل كودكان و خانواده هايي را كه پس از خداوند، چشم اميدشان به حمايت هاي جمهوري اسلامي است، به درد آورديد! هر چند براي همه آن ها ملاك و معيار و مبنا، موضع قاطع و خدايي رهبر انقلاب است.