هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 16 مرداد 1399
ساعت 11:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 8 خرداد 1388 ساعت 13:27
جمعه 8 خرداد 1388 17:57 ساعت
2009-5-29 13:27:16
شناسه خبر : 14796

مدير مسوول روزنامه کيهان گفت: تو شال سبز مي بندي، شال سبز مقدس تر از قرآن نيست و قرآن سر نيزه کردن است.

به گزارش رجانیوز، حسين شريعتمداري در اجتماع هزاران نفر از طرفداران احمدي نژاد در مسجد سيد اصفهان، با اشاره به اينکه دکتر احمدي نژاد براي پست رياست جمهوري کيسه ندوخته و شخص ساده زيستي است افزود:‌ احمدي نژاد بودجه را درحمايت از محرومان هزينه مي کند، مگر حمايت از محرومان بد است؟

وي خاطرنشان کرد: مردم طعم خدمت اصولگرايي را چشيده اند و از آن دست نمي کشند و ساده زيستي و شجاعت و تواضع درمقابل محرومين و ايستادگي در مقابل دشمنان را از اين رييس جمهور مشاهده کردند.

شريعتمداري با اشاره به سخنان رهبري در مورد وقوع عاشوراي ديگر گفت: به فرموده ولي امر مسلمين اگر عاشورايي ديگر اتفاق افتاده بارديگر امام حسين (ع) شهيد نمي شود، بلکه نوبت هلاکت يزيد و عمر سعد است.

** مخالفان، سياه نمايي مي کنند **

سرپرست موسسه کيهان، پرداختن به موضوعاتي از قبيل توزيع سيب زميني و ماجراي 300 ميليارد دلار درآمد نفتي را حرفهاي دم دستي و سياه نمايي دانست و افزود: چرا تنها به قاضي مي رويد و همه آمارها را دروغ مي انگاريد؟

وي تصريح کرد: مدام دم از توسعه سياسي زدند و در سياسي کردن سيب زميني بي رگ موفق بودند.

شريعتمداري افزود: اين بنده خدا (احمدي نژاد) را خيلي مظلوم گير آورديد و از هر طرف بهش مي تازيد و ما مي دانيم چرا، زيرا به شماها باج نداد، به آن آقاياني که چندين ميليون دلار از شرکت استات اويل رشوه گرفتند و قراردادهاي نفتي از جمله کرسنت را با قيمت 10 برابر کمتر و يا به ثمن بخس فروختند و بعد نماينده مجلس ششم بگويد که براي قراردادهاي نفتي در صحن مجلس، پنج دقيقه وقت گذاشته نمي شد زيرا کسي کارشناس نفت نبوده است.

**بايد مواظب جنگ رواني عليه احمدي نژاد باشيد **

مديرمسوول روزنامه کيهان، ارايه تصوير غلط از واقعيتها را يکي از شگردهاي جنگ رواني، رقيب احمدي نژاد برشمرد و گفت: با انگشت گذاشتن بر روي نقاط ايده آل از جمله برخورد کردن با مافياي وزارت نفت و خواستار نتيجه آن شدن از ديگر شگردهاي جنگ رواني عليه احمدي نژاد است.

وي شبيه سازي نادرست اين دولت با دولتهاي ناموفق و تکرار ادعاهاي دروغي را از ديگر شگردهاي اين جنگ رواني دانست و افزود: برخي ادعا کردند که در اين زمان پول بين مردم تقسيم مي شود و يا اينکه توزيع عادلانه ثروت را نوعي گداپروري نام مي گذارند حتما زماني که بعد از انتخابات کمکي به مردم شود، مي گويند جايزه براي موفقيت خودشان مي دهند.

شريعتمداري، گفت:‌ نق زدن هاي بسياري اينک در برخي از تبليغات نامزدها عليه دولت نهم شروع شده است.

وي خاطرنشان ساخت: تابلوي هر جرياني بايد با هويت اصلي آن همخواني داشته باشد، چه اتفاقي افتاده که امريکا، اسرائيل، اتحاديه اروپا و برخي از کشورهاي منطقه و برخي از جريانات داخلي هم قول هستند که رييس جمهور اصولگرا، نباشد.

شريعتمداري افزود: آيا منافع جريان داخلي با منافع دشمنان بيروني يکسان است؟ چه اتفاقي افتاده که همه، کلان سرمايه داران، در اين اردوگاه جمع شده اند.

وي خاطرنشان کرد: بايد مواظب بود آنهايي که در جنگ بدر با قرآن جنگيدند در صفين قرآن را بر سر نيزه نکنند.

وي در ادامه تصريح کرد:‌ شناخت اين افراد مهم است زيرا اينها کساني هستند که مي گفتند شهادت امام حسين (ع) نتيجه خشونت محمد رسول الله (ص) بوده است.

**طرفداران احمدي نژاد موج حمايت را گسترش دهند **

شريعتمداري، خطاب به طرفداران احمدي نژاد در انتخابات دهم رياست جمهوري تاکيد کرد: اين اردوگاه (ستاد انتخاباتي احمدي نژاد) بايد از خودش جوشش نشان دهد تا اين موج گسترش بيشتري نشان دهد.

وي به برنامه ريزي دشمنان ايران براي کم نشان دادن حضور نيروهاي حزب اللهي اشاره کرد و گفت: در گام نخست انتخابات بايد با حضور پررنگ تر مردم برگزار و بعد اصلح تر انتخاب و نقشه دشمنان ايران را نقش بر آب نمود.

شريعتمداري تاکيد کرد: دشمن در اين انتخابات با تمام توان وارد ميدان شده و هر که هر چه مايه دارد بايد به ميدان بياورد زيرا کار به نقطه حساس رسيده است.

** انتقاد به دولت، آمريکاي لاتين حياط خلوت آمريکاست **

وي با اشاره به انتقاد از سياست امور خارجه دولت نهم گفت: برخي ادعا دارند که سياست ما تنش زدايي بود، وقتي با دشمن کاري نداشته باشي دشمن هم با تو کاري ندارد و آيا واقعا عزت کنوني بالاتر است يا آن موقع (دوران اصلاحات )!

شريعتمداري افزود: حضور ايران در آمريکاي لاتين تاثير در حيات خلوت امريکاست و داد آمريکا در آنجا از حضور ايران بلند است.

شريعتمداري افزود: يک شال سبز به سر بسته، يکي مي خواهد چنج "تغيير " بدهد!

**همه تابلوهاي نامزدها خط امام را نشان مي دهد **

وي افزود: نظام جمهوري اسلامي بر پايه اسلام است و چگونه اين امانت دست کساني قرار گيرد که معتقدند که اسلام متعلق به 1400 سال قبل است و امروزه قابل اجرا نيست!

شريعتمداري گفت: بر اساس حرف امام ميزان حال و فعل افراد است نه اينکه چي بودم اگر سابقه خوب داري حالا چه کاره هستيد؟

وي افزود: برخي که ادعاي خط امام مي کنند چرا وقتي برخي گفتند که ائمه اطهار قابل انتقادند و بينش و منش امام بايد به موزه تاريخ برود، هيچ واکنشي نشان ندادند و سکوت کردند و جواب ندادند.

سرپرست موسسه کيهان اظهارداشت: اگر کشور در خطر جنگ قرار گرفت چه کسي دفاع مي کند و چه کسي مي خواهد برود بجنگد، بسيج مي رود و يا کساني که در جلساتشان شعار مي دادند " توپ، تانک، بسيجي ديگر اثر ندارد " و يا به کساني که مي گفتند " فرهنگ شهادت خشونت آور است " مي شود، اعتماد کرد.

وي تصريح کرد: آنان مي گفتند که حجاب و حياي زنان نشان عقب افتادگي است آيا بايد به اين جريان اعتماد کرد؟
وي حمايت از محرومان را يکي از ويژگيهاي پيروان خط امام دانست و افزود: به کساني که به مردم بگويند "لشگر قابلمه به دست" و "اگر مرگ موش توزيع کنند مردم صف مي کشند" آيا بايد به اين افراد اعتماد کرد؟

شريعتمداري اظهارداشت: مي گويند که کارگران بيکار شدند و کارخانه ها تعطيل شده چرا دروغ مي گوييد مگر شما کارخانه ها را به ثمن بخس نخريديد: بگويم چه کساني خريدند و با وامهاي ميلياردي با گردن کلفتي وام را پس نمي دهند!

وي تاکيد کرد: دولت نهم با شناسايي مشکلات مردم به دنبال رفع آنان بوده و ممکن است در برخي از بخشها به نتيجه نرسيده ولي مهم اين است که دولت پيگير مشکلات مردم بوده است.