هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 30 فروردين 1400
ساعت 02:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 23 شهريور 1387 ساعت 11:17
شنبه 23 شهريور 1387 15:47 ساعت
2008-9-13 11:17:34
شناسه خبر : 1474

منابع خبري به نقل از يک مقام عالي رتبه در فرماندهي منطقه شمالي ارتش رژيم صهيونيستي گزارش دادند که نيروهاي اين منطقه به دنبال دريافت اطلاعاتي مبني بر احتمال حمله سنگين حزب الله به رژيم صهيونيستي به بهانه انتقام خون فرمانده شهيد "عماد مغنيه" در حالت آماده باش کامل به سر مي‌برند.


به گزارش رجانيوز به نقل از قدسنا، اين مقام مسئول گفت که نيروي هوايي رژيم صهيونيستي پرواز هواپيماهاي بدون خلبان را بر فراز لبنان افزايش داده است.

وي که به نامش اشاره اي نشد افزود: به عقيده من حزب الله لبنان به دنبال يک فرصت مناسب است تا تهديد خود مبني بر انتقام خون "مغنيه" را اجرايي کند.

وي البته از بروز ناامني ها در مرز بين فلسطين اشغالي و سوريه نيز پرده برداشت و ضمن ابراز نگراني از موقعيت ضعيف رژيم صهيونيستي در مرز با سوريه به دولت‌هاي لبنان و سوريه هشدار داد چنانچه رژيم صهيونيستي مورد هجوم حزب الله قرار گيرد سوريه و لبنان نيز توسط رژيم صهيونيستي هدف قرار خواهند گرفت.

اين افسر بلندپايه نظامي صهيونيستي فاش کرد که سرويس هاي امنيتي رژيم در هماهنگي کامل با سرويس هاي امنيتي برخي کشورهاي عربي هستند و همين سرويس هاي امنيتي به تل آويو خبرداده اند که حزب الله در انتظار برخي رخدادها در سطح منطقه است تا از خطوط قرمز خود خارج شده و به رژيم صهيونيستي حمله نمايد.6
پسندیدم