هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 8 اسفند 1399
ساعت 15:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 5 خرداد 1388 ساعت 01:37
سه شنبه 5 خرداد 1388 06:07 ساعت
2009-5-26 01:37:56
شناسه خبر : 14608

سایت رسمی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از سیاه نمایی رئیس کل ستاد ائتلاف اصلاح طلبان هیجان زده شد.

به گزارش کيهان،این سایت با استناد به منفی بافی های محسن امین زاده (عضو هیئت مدیره بنیاد باران خاتمی و معاون مشارکتی وزارت خارجه دولت اصلاحات)، عملکرد جمهوری اسلامی در عرصه سیاست خارجی را سیاه خواند!

ارگان وزارت خارجه جنایتکاران صهیونیست با نقل مفصل سیاه نمایی های امین زاده علیه دولت و نظام می نویسد: «سخنان این دیپلمات زمان اصلاحات می تواند مصداقی برای نظر ناظران خوش بین باشد که بگویند نه آقا، تندروی نکنید. همه را به یک چوب نرانید همه شان سر و ته یک کرباس نیستند. کسانی هستند که نه تنها می دانند چه مصیبتی بر سر ایران وارد شده بلکه شهامتی در خود می یابند که گوشه ای از این مسائل را در ملأ عام بیان کنند.

آقای امین زاده در سخنرانی خود در نشست بنیاد باران، فهرستی از هزار و یک سیاهی را که بر ایران در این سال ها روا داشته شده، فهرست وار بیان کرده است. سخنان او عمق مصیبت ایران را نشان می دهد؛ انزوای کامل ایران، سرد شدن روابط با همسایگان، قرار گرفتن ایران در معرض بزرگترین بحران روابط خارجی، ماجراجویی، لطمه احمدی نژاد به منافع ایران».

سایت وابسته به وزارت خارجه اسرائیل در عین حال برای دفاع پیشاپیش از امین زاده نوشت: همین امروز و فرداست که کیهان شریعتمداری بنویسد دیدید شب انتخابات، این سایت صهیونیست ها هم زیر نظر سردسته اول پارسی گوی صهیونیست ها دارد احمدی نژاد را می زند و حامی رقیبان او شده است؟ نه، تنها خواستیم بگوییم ببینید در ایران چه غلغله ای است که یکی از خودشان ]!؟[ هم چنین فاش گویی می کند.