هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 ارديبهشت 1396
ساعت 23:09
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 خرداد 1392 ساعت 19:44 2013-6-4 19:44:18
شناسه خبر : 142209

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت، در نبودش روی نیمکت تیم ملی مشکلی برای اداره تیم وجود ندارد و وینگادا هم کنارش خواهد نشست، نه روی نیمکت تیم ملی ایران.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش پیش از شروع دیدار تیم‌های فوتبال ایران و قطر در جمع خبرنگاران گفت: همه تیم‌ها برای گرفتن امتیاز به میدان می‌آیند اما چیزی که برای ما مهم است، آماده بودن تیم ایران است. کاملا به لحاظ روحی و جسمی آماده جنگیدن هستیم تا این بازی را ببریم. انگیزه بالایی داشته و به قدرت‌مان اطمینان داریم.

او در واکنش به این‌که در نبودش چه کسانی روی نیمکت تیم ملی ایران می‌نشیننند و آیا مشکل خاصی از این بابت به وجود نمی‌آید، گفت: فکر نمی‌کنم، مشکل خاصی به وجود بیاید. با کادر فنی‌ام هماهنگ هستم. بازیکنان و همین‌طور کادر فنی دقیقا می‌دانند، چه انتظارهایی دارم. دستیاران من، آنتونی سیموئز، دن گاسپار و امید نمازی روی نیمکت می‌نشینند و وینگادا روی نیمکت نخواهد بود. فکر نمی‌کنم مشکل خاصی در اداره تیم به وجود بیاید.

سرمربی تیم ملی در واکنش به اینکه ترکیب تیم ملی چیست، گفت: تا حداکثر 10 دقیقه دیگر ترکیب تیم ملی مشخص می‌شود و الان نمی‌توانم، آن را بگویم چون نمی‌خواهم هیچ‌گونه امتیازی بدهیم تا قطری‌ها بخواهند از آن استفاده کنند. چیزی که می‌توانم رویش تاکید کنم آمادگی کامل تیم ایران است و مطمئنم برای مرگ و زندگی می‌جنگد.

کی‌روش همچنین عنوان کرد: استراتژی تیم ما برای این مسابقه برای هر دقیقه مشخص است و برایمان مهم است که بازیکنان بتوانند این استراتژی را در زمین به خوبی پیاده کنند. باید بتوانیم بازی را مدیریت کنیم تا به هدف‌مان برسیم. 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت