هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 4 اسفند 1395
ساعت 05:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 خرداد 1392 ساعت 19:44 2013-6-4 19:44:18
شناسه خبر : 142209

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت، در نبودش روی نیمکت تیم ملی مشکلی برای اداره تیم وجود ندارد و وینگادا هم کنارش خواهد نشست، نه روی نیمکت تیم ملی ایران.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش پیش از شروع دیدار تیم‌های فوتبال ایران و قطر در جمع خبرنگاران گفت: همه تیم‌ها برای گرفتن امتیاز به میدان می‌آیند اما چیزی که برای ما مهم است، آماده بودن تیم ایران است. کاملا به لحاظ روحی و جسمی آماده جنگیدن هستیم تا این بازی را ببریم. انگیزه بالایی داشته و به قدرت‌مان اطمینان داریم.

او در واکنش به این‌که در نبودش چه کسانی روی نیمکت تیم ملی ایران می‌نشیننند و آیا مشکل خاصی از این بابت به وجود نمی‌آید، گفت: فکر نمی‌کنم، مشکل خاصی به وجود بیاید. با کادر فنی‌ام هماهنگ هستم. بازیکنان و همین‌طور کادر فنی دقیقا می‌دانند، چه انتظارهایی دارم. دستیاران من، آنتونی سیموئز، دن گاسپار و امید نمازی روی نیمکت می‌نشینند و وینگادا روی نیمکت نخواهد بود. فکر نمی‌کنم مشکل خاصی در اداره تیم به وجود بیاید.

سرمربی تیم ملی در واکنش به اینکه ترکیب تیم ملی چیست، گفت: تا حداکثر 10 دقیقه دیگر ترکیب تیم ملی مشخص می‌شود و الان نمی‌توانم، آن را بگویم چون نمی‌خواهم هیچ‌گونه امتیازی بدهیم تا قطری‌ها بخواهند از آن استفاده کنند. چیزی که می‌توانم رویش تاکید کنم آمادگی کامل تیم ایران است و مطمئنم برای مرگ و زندگی می‌جنگد.

کی‌روش همچنین عنوان کرد: استراتژی تیم ما برای این مسابقه برای هر دقیقه مشخص است و برایمان مهم است که بازیکنان بتوانند این استراتژی را در زمین به خوبی پیاده کنند. باید بتوانیم بازی را مدیریت کنیم تا به هدف‌مان برسیم. 

 

 

طراحی سایت ایران دروپال طراحی سایت