هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 28 اسفند 1397
ساعت 02:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 1 خرداد 1392 ساعت 10:24 2013-5-22 10:24:17
شناسه خبر : 140994

کاندیدای احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری گفت: ستاد انتخاباتی و سخنگو ندارم و بنا دارم از طریق رادیو و تلویزیون با مردم صحبت کرده و برنامه های انتخاباتی ام را اعلام نمایم.

محمد غرضی یکی از کاندیداهای احراز صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان در گفتگو با مهر، در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از عملکرد شورای نگهبان و اینکه از بین چهره های مختلف سیاسی، یکی از کسانی هستید که صلاحیتتان احراز شده چیست، پاسخ داد: شورای نگهبان مسئولیت بررسی صلاحیت ها را برعهده داشته و براساس همین مسئولیت به وظیفه خود عمل کرده است.
 
وی درباره اینکه شعار انتخاباتی شما «دولت ضد تورم» است، برای تحقق این شعار چه برنامه هایی دارید عنوان کرد: در موقع مقتضی در این باره صحبت می کنم و برنامه هایم را اعلام خواهم کرد.
 
این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین درباره اینکه ستاد های انتخاباتی شما از چه زمانی فعال خواهند شد، گفت: ستاد انتخاباتی و سخنگو ندارم و بنا دارم از طریق رادیو و تلویزیون با مردم صحبت کرده و برنامه های انتخاباتی ام را اعلام نمایم.
 
غرضی در پاسخ به اینکه آیا از جایگاه های ویژه که در سطح شهر برای تبلیغات انتخاباتی تعبیه شده استفاده می کنید یا نه، عنوان کرد: علاقه ای به این کار ندارم این بیلبوردها متعلق به شهرداری است.