هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 7 تير 1396
ساعت 15:46
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 ارديبهشت 1392 ساعت 08:00 2013-5-13 08:00:02
شناسه خبر : 140145
وي با بيان اينكه جهت گیری‌های دولت هاشمی مخالف عدالت بود، افزود: بعضی از کارگزاران دولت هاشمی به صراحت اعلام می‌کردند که ما اعتقادی به اجرای عدالت در کنار توسعه نداریم و اصلا عدالت و توسعه قابل جمع نیستند. به گفته اين كارشناس مسائل سياسي وقایع سال 78 و 88 شبیه هم بود اما موضع هاشمی در خصوص این دو واقعه موضع متفاوت داشت.

وزير ارشاد دولت نهم با بيان اينكه  کهولت سن یکی از مشکلات هاشمی است، گفت: هاشمی خودش گفت كه اگر کسی با سن‌وسال من مسئولیت بگیرد خیانت است.

به گزارش رجانيوز، محمد حسين صفار هرندی كه در دانشگاه آزاد اراک سخن مي‌گفت، تصريح كرد: اگر تنها گزینه یک جریان برای اداره مملکت شخصی 80 ساله باشد، نشانه عدم زایش نیرو است.

وي با بيان اينكه جهت گیری‌های دولت هاشمی مخالف عدالت بود، افزود: بعضی از کارگزاران دولت هاشمی به صراحت اعلام می‌کردند که ما اعتقادی به اجرای عدالت در کنار توسعه نداریم و اصلا عدالت و توسعه قابل جمع نیستند.

به گفته اين كارشناس مسائل سياسي وقایع سال 78 و 88 شبیه هم بود اما موضع هاشمی در خصوص این دو واقعه موضع متفاوت داشت.

صفار هرندي ادامه داد: دولت اصلاحات فکر می‌کرد که در قبال وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مسئولیتی ندارد.

وي اظهار داشت: تغییر روحیه مبارزه با اشرافی‌گری و ساده‌زیستی با اسراف‌های کنونی از مصادیق انحرافات ایجادشده در احمدی‌نژاد است.

وزير ارشاد دولت نهم ادامه داد: مردم ایران به دلیل خاطرات ناخوشایند تاریخی و عدم احساس نیاز، به حزب گرایش ندارند.

 وي با بيان اينكه کسی که در پازل دشمن بازی کند عملکردش زیر سوال است، گفت: من نمی‌دانم مشایی را با کدام هویت باید شناخت؛ با هویت دینی یا هویت مغشوش و پریشان؟

بنا بر آنچه كه نسيم گزارش داد، صفار هرندي گفت: از جریان انحرافی بوی فرقه‌سازی و باندسازی می‌آید.

به گفته وي در سال‌های اول این دولت به جای پاسخ به انتقادات به خدمت‌رسانی توجه می‌شد، لذا در خدمتگزاری رکوردهای خوبی ثبت شد اما جریان تغییر کرد و به جای بی اعتنایی به حرف‌ها، به صورت دیگران پنجه کشیدند.

اين كارشناس مسائل سياسي با بيان اينكه اصولگرایان در نظرسنجی‌های معتبر رده نخست را دارند و باید به اجماع برسند، گفت: اصلاح‌طلبان و جریان دولت در نظرسنجی‌ها در رده‌های بعدی هستند.

  

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت